Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintem felesleges okostelef...

Szerintem felesleges okostelefont venni. Jól gondolom?

Figyelt kérdés

Üdv! Szerintem felesleges drága (200000+) okostelefont venni mert;

annyi pénzért külön megvehetem azokat a dolgokat amire szükségem van (fényképező, játék, laptop stb.)

Árak;

játékra; konzol (xbox 360, ps3) kb 70000 ft persze fizetni kell a játékokért, de meg lehet oldani, hogy ne kelljen.

fényképezésre; fényképezőgép (kb 50000 ft) amivel már minimum lehet olyan képeket csinálni mint egy telefonnal

internetezésre; laptop, notebook, számítógép, (laptop 100000 ft, notebook kb 50000 ft, asztali pc 100000 ft) lehet választani.

telefonálásra; 4-5000 ft-ért lehet olyat venni amivel lehet telefonálni és sms ezni.

Szóval 200000 forintból már meg lehet venni azt amit egy átlagfelhasználó igényel, de sokkal jobb minőségben. Viszont nem lehet ezt az egészet zsebrevágni, de őszintén szólva én nagyon keveset használom útközben a telefonomat akkor is csak zenehallgatásra (jah kifelejtettem mp3 5000 ft kb).

Mondom ezt úgy, hogy okostelefonom van de csak 30000 forint volt.

De én csak a felső kategóriás telefonokra gondolok nem a 20-30 ezres kategóriára! Szó mi szó szerintem felesleges. Ti, hogy vagytok vele?



2013. dec. 8. 21:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Most ne haragudj, de mi közöd van hozzá hogy ki mit vesz? :D

Nem kell osztani az észt, úgyse lesz ettől semmi más.

Másrészt pedig vannak telefonok amik igenis sokat tudnak és megérnek 200 ezer forintot (nem iphonra gondolok, de mondjuk az s4 elég jó telefon és sztem megér annyit.)

2013. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Abszolút megértem, azt aki okostelefont vesz ilyen árban, de én nem vennék. Ha az összes kérdést a "mi közöd hozzá, hogy ..." mentalitással néznénk akkor a kérdések fele "mi közöd" lenne. Tudom, hogy jó telefon az s4, a z1, a i5 nem is firtatom, hogy nem jó én csak leírtam a véleményem miszerint azért az árért külön-külön meg lehetne venni jobb minőségben a cuccokat. És igen, valószínű, hogy nem változik semmi a kérdésemtől de nem is egy nagy változás volt a célom vele.
2013. dec. 9. 19:32
 23/24 anonim ***** válasza:
21%
Akkor mi volt? Egódat növeled?
2013. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem magyarországon egyik okosszar telefon sem érimeg amennyiért adják: egyrészt itt minden túl van árazva és a fizetések a békasegge alatt vannak. külföldön sokkal olcsóbbak a telefonok is..nem beszélve az ottani fizetésekről.. amúgy is a telefon telefonálásra való. énis egyet értek a kérdezővel.. 1 másik fórumba írta valaki idézem "mindenvan de semmi nem az igazi"


nekem van egy panasonic fényképezőm 30ezres de a 100ezres okosszar telefon nem csinál olyan képeket mint az!!!



Nokia 2760-am van 7 éves de szerintem még 7évig simán megtartom..


ja meg az okosszarok aksija 1-2 nap oszt lemerül..


Sokan ki sem használják csak azért veszik mert menő.. pedig magyarországona csóróság a menő... évről évre nagyobb százalékban!!

2014. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!