Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone térerő hiba?

IPhone térerő hiba?

Figyelt kérdés

iPhone 3G-men beteszem a sim kártyát és érzékeli is (pin kódot kér),de a térerőnél csak 1 csík van és a Telekom HU nincsen kiírva,hívni nem tudok

A telefon jailbreakolt ios 4.1.2,párszor ment normálisan tehát nem hardveres hiba szerintem,a telefon gyári független

Kérlek segítsetek,zöld kezet adok



2013. dec. 9. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:
ez a "szerintem" gyári független ez nem 100%... szerintem meg nem,mert nekem a t-mobile függő 3g-m telenoros és vodás kártyával ugyanezt csinálja egyes térerő és nem írja ki a hálózat nevét,szerintem szoftveresen volt függetlenítve és valszeg elszállt :S, szóval szerintem csináld meg ultrasn0w-al!amúgy azt,hogy gyárilag független-e azt imei alapján megtudhatod itt: [link] az imei-t megtudhatod úgy,hogy beírod telefon-->gombok-nál,hogy *#06#,és ezt az imei-t beírod,mindent kiír az iphone-dről,ott lesz,hogy carier és ha unlocked van akkor gyári független,ha meg egy szolgáltató neva akkor pedig gyárilag függő volt.
2014. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!