Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel lehetne megakasztani...

Mivel lehetne megakasztani ezt a telefont?

Figyelt kérdés
2 hete van a birtokomba egy Xperia Z és eddig még egy röccenése nem volt gyakorlatilag nem tudok rajta olyan dolgot elindítani amitől lefagyna(persze ez nem baj:D). Csak gondoltam hátha tud valaki valami olyan appot ami befagyasztja. Ennyire jó benne a processzor vagy maga a telefon belső dolgai? Nem annyira értek hozzá valaki írja meg milyen proci van benne?
2013. dec. 11. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 proci

-4 magos

-1.5 ghz ami eddig nagyon jól muzsikál és azért az s4 proci mindigis jó volt.

-GPU: Adreno 320 <---- grafikus kártya azthiszem a legújabb , de lehet van nála újabb. egy szó mint száz KERESS CSAK , NEMIGEN TALÁLSZ :)) HAJRÁÁÁÁÁÁÁ !

2013. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van az Adreno 320-nál újabb méghozzá a nála jóval erősebb Adreno 330 illetve majd hamarosan lesz Adreno 420 is.
2013. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem anno Nexus 4 egyetemi, csak szöveget tartalmazó PDF-eket nem tudta folyamatosan görgetni (Radaee reader sem), alap Microsoft PowerPoint sablonnal készült prezentációról nem is beszélve (csak gyári QuickOffice-t próbáltam).

Viszont ha ezek a tapasztalataid, akkor sokat javított a Sony időközben a szoftveren, mivel ez a telefon pont a nevetséges sebessége miatt maradt meg bennem (kiállított példánynak még a launchere is szaggatott) - olyan késő tavasszal váltottam telefont, akkor néztem meg ezt is.

2013. dec. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 schumilex55 ***** válasza:

Sok multitasking feladat kell neki, facebook messinger, utorrent letöltés sebességkorlátozás nélkül stb.

Egy darab alkalmazástól nem fog lefagyni.


De próbáld meg azt hogy elveszed a data fájljait egy játéknak, lefagy a kijelző amíg keresgéli a nem létező data -t (de a felső lehúzható sáv az működik eközben is ha jól rémlik).

2013. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!