Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor R260-ast azaz ZTE-g...

Telenor R260-ast azaz ZTE-g R255 típusú telefont hogyan lehet ingyen függetleníteni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
be írod googleba h ,,zte g r255 unlocking code" és kiad egy oldalt beírod az IMEI t kiad egy kódot le írod kiveszed a kártyát a telóból beírod ezt *983*8284# aztán beírod a kapot kódot és kész
2013. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezeket én is próbáltam egy délutánom elment rá, mind hibás kód volt amiket megadott. Más oldalakon meg fizetni kell érte, de egy alapból 1990Ft-os teló függetleítéséért amiből 500Ft lebeszélheő volt még 5 Eurot azaz 1500Ft-ot kifizetni nincs kedve senkinek sem. Van hozzá működö progi usb-vel videon láttam (GBKey fast unlocker) de azt sem találom sehol sem...
2013. dec. 12. 20:36
 3/13 anonim ***** válasza:
ha meg is találod, nem fog működni,mert hardverkulcs kell hozzá. el kell fogadni a tényt,hogy ha nincs ismeretséged ilyen körbe aki "szivességből" megcsinálná neked, akkor nem fogod tudni otthon ingyen kinyitni. erre nincs kód. de ha nem hiszed el,és csakazértis próbálkozol,és kinullázod a countert a sok próbálkozással, akkor ne csodálkozz,ha még többe fog kerülni. sajna nem nagy értékű telo, de ugyan azt a műveleti sorrendet kell rajt végre hajtani mint egy 30.000ftértékű telón. ezért "fizetős" nem a teló ára a lényeg,hanem a védelem ami rajt van.
2013. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

szia itt: [link]

beírod az IMEI számot(*#06#)

a kapott NCK kódot a telefonba amiből eltávolítottad a sim kártyát,bekapcsolod és beírod a következő kódot:*983*8284#

utána amikor kéri a jelszót beírod a kapott NCK kódot.

ha minden joll ment kiírja hogy kód elfogadva és a készülék független :)

2013. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A Telenor R260 csak hardveres megoldással függetleníthető!

NCK kódgenerátorral nem.

A Vodafone (ZTE) 351, Telenor (ZTE) R250/R252 esetében

viszont bevált! :)

Igaz, hogy az utóbbiak még 2011-ben jelentek meg, az R260

viszont 2013-ban.

2013. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 elkeroners válasza:
azt írja hiba!
2016. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Leirtam korrekten,hogy nem fog működni a kód generálas, mert nem létezik hozzá. Kettő hozzászólással lejjebb szintén irják,hogy NEM FOG MŰKÖDNI,MERT NINCS RÁ KÓD GENERÁTOR. De te azert csak erőlteted. Mit nem lehet ezen megérteni?
2016. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Hali!

Ha jól tudom emberek vagyunk.Segiteni kellene,vagy illene egymáson.Igaz?De él a jó magyar szokás:csakazért se.Mivel látom hogy többen próbálkoznak a ZTE függetlenitéssel,de nincs rá ingyenes megoldás,ezért leszek olyan jófiú hogy megrendelem a gyári kódot és leirom ide mindenkinek.Na itt kezdődik a jószándék.

üdv mindenkinek!Gabinó.

2016. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

2 honap alatt csak sikerult neki megoldani. viszont itt nem a jo magyar szokasrol van szo. en biztos nem fizetek azert,hogy egy idegen embernek jo legyen, akit soha nem lattam, es soha nem fogok latni. de hajra!

A segitseg es a szeretet szolgalat ket kulonbozo dolog.

2016. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Hali!Amikor segitek egy idegen embernek,akkor először azt vegyem számitásba hogy idegen és miért segitsek?Nemhiszem hogy ezt igy kell eldönteni.Másodszor,ha megvásárolom,akkor elsődlegesen a magam részére veszem meg,tehát magamon segitek.Hogy ezután azon fogok elmélkedni hogy itt ez a kód,de másnak nem adom meg mert idegen?Talán mindennap örülni fogok hogy van egy kódom amiért fizettem,de csak egyszer tudom használni.Ez nálam másképp működik barátaim.Még nem vesztettem el az embertársaimba vetett hitemet.

Üdv.Gabinó.

2016. márc. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!