Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég lehet egy 16Gb-os 5S...

Elég lehet egy 16Gb-os 5S vagy inkább 32Gb-os iPhone 5S?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogyha pl. fényképezek mennyi helyet foglalhat bizonyos mennyiségű kép, zenéből nem tartanék rajta sokat, játékból is csak 1-2. Pl Real racing 3.

2013. dec. 12. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Siman eleg a 16gb
2013. dec. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég csak nyilván többször kell lementened a dolgokat, hogyha kisebb a tárhely. A RR3 tipikusan egy nagy tárhelyigényű játék minimum 1.8GB-ra van szüksége, ha felteszel mégegy hasonló kaliberű játékot, akkor máris kb 3.5-4GB-ot lefoglal két játék. Aztán még a rendszer is foglal, tehát úgy saccperkábé marad 9.5GB-max 10GB helyed.
2013. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. dec. 12. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 8gb-ás 3g-vel kezdtem, eleinte bőven elég volt, aztán egyre kisebbnek éreztem, ahogy használtam. Most egy 16gb 4s-em van, ugyanígy érzek. Ha tehetném 32gb-st vennék. 1-2 játék, egy offline navi, pár album, pár percnyi felvett videó és máris megtelt a teló
2013. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!