Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy elmentek...

Miért van az, hogy elmentek egy telefonszámot, vagy módosítok egy nevet és mikor elmentem teljes egészében kiírja a nevet, majd következő belépéskor már csak néhány karaktert a névből?

Figyelt kérdés

Mind ezt úgy, hogy vannak nevek, amelyek teljesen megjelennek (úgy, hogy azonos darabszánú karaktert tartalmaz) és van, ahol csak mondjuk a v.név és még 1-2 karakter. Minden nevet úgy mentek, hogy 16 karakteren belül maradjon, el is menti a teló, sim-re, de mégis. Zavaró, mert több vezetéknév eltérő keresztnévvel esetben, van hogy csak pl öt Kiss van és én így nem tudom, melyik a pl Béla száma. Segítsetek pls.


Samsung S Advance

Android: Jelly Bean



2013. dec. 12. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Androidos telefonon el kéne felejteni a simre mentést. Arra van a fiókod,hogy azzal sznkronizáld és ott tárold a névjegyeket.
2013. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én inkább sim-re mentek, mert nem biztos hogy a következő telóm android-os lesz. és a számok viszont kellenek.
2013. dec. 12. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!