Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldhatom meg hogy a...

Hogyan oldhatom meg hogy a modern combat 4 és a nova 3 elinduljon xperia sp-n?

Figyelt kérdés

Akár hányszor elindítom a játékot kilép belőle.

Azzal hagyjatok hogy szedjemle play-ről!


2013. dec. 13. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor szedjél le rávaló verziót.
2013. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már egy csomót leszedtem de egy se jo
2013. dec. 13. 11:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig a play a megoldás.
2013. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
piratebay,és oda kell beilleszteni a fájlokat ahogy írja a torrentnél a leírás általában az android obb mappában!De szerintem hagyd mert szar játékok!Inkább a Call of Duty strike team. et szedd le!ezzel tolom most,rohadt jó és ez is a piratebay-rol van
2013. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szar játékok?! Battlefield 3 és mw 3 nyomatása helyett inkább ezzel a két játékkal játszottam. Kérdező: hónapokig szarakodtam vele hogy megszerezhessem ezeket a játékokat, és CSAK az ncore-ról letöltött működött. Töltsd le a legújabb verziójú játékot, másold át telefonra, az sd fájlokat az obb mappába és telepítsd az apk-t.
2013. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked is xperia sp-d van?
2013. dec. 14. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Xperia Play-em van, de minden telefonnal, amivel próbáltam, így működött. Próbáltam S Advance-n, Xperia S-en, S2-n és S3-on.
2013. dec. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!