Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia L töltésszintjével...

Xperia L töltésszintjével lenne a baj?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy tegnap óta a telefon úgy viselkedik hogy feltölt 80%-ig 10 perc után 81-re majd felugrik 100%-ra . Lehúzom a töltőről és rögtön visszaesik 80-ra. Felteszem ismét majd felugrik 100%-ra . Szerintetek?

2013. dec. 14. 09:41
 1/5 free spirit válasza:
Az enyem kitunoen mukodik pedig mar majdnem egy eves
2013. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddíg az enyém is jól működött körülbelül 4 hónapos ... Mondjuk annyira nem zavar ez legyen a legnagyobb baja neki csak nem tudom hogy mitől lehet ez
2013. dec. 14. 10:12
 3/5 Windforce válasza:
Nkem xperia U van és azt csinálja hogy este felrakom tolteni kb 25%on van majd reggel leveszem a toltöröl ugyanugy 25%on van.Olyankor kapcsold ki és kapcsold be.
2013. dec. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor próbáld meg azt amit az előbb én . Kikapcsoltam a telefont és úgy töltöttem ... Már tökéletesen működik úgy látszik a mai telefonok nem nagyon szeretik ha sosincsenek kikapcsolva
2013. dec. 14. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:

#4


Nem, egyáltalán nem ez a baja, mindegy, hogy ki van-e kapcsolva vagy nem. Szimplán valami miatt meghülyült a töltésszintmérője, előfordul az ilyen, ami elromolhat, az előbb-utóbb el is romlik.


Ezzel a programmal próbáld meg kalibrálni: [link]


Nem biztos, hogy működni fog, de elrontani nem tudsz vele semmit, szóval egy próbát megér.

2013. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!