Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszatérjek a régi buta...

Visszatérjek a régi buta telefonokhoz? Most mit veszíthetek, ha nem használok többé okostelefont?

Figyelt kérdés

Már elegem van, vettem egy elég jó telefont(Xperia Z) mondván, hogy ez most tök jó telefon, drága, dolgoztak vele, ennyi pénzért jó telót kapok csak! Aztán a nagy lópikulát! Beakad nem egyszer, megfagy, és ki-be kapcsol ok nélkül amikor csak akar!

Volt, hogy híás közben befagyott, úgy, hogy semmi program nem volt rajta ami okozhatta ezt! És már elegem van, mert nem ezért vettem ilyen drága telefont!

Most azt tervezem, vissza térek a régi hagyományos gombos buta telefonokhoz! Most mit veszíthetek? Hogy nem tudom majd megnézni az emailjeimet a buszon? Hát nem is fontosak!

Volt már aki vissza váltott okos telefonról a régi jól bevált telefonokra?



2013. dec. 14. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A droid ilyen is tud lenni. Vegyél wp8 as Lumiát. Az nem akad, nem fagy nem szaraxik.
2013. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az is ugyanúgy akad és szarakszik. Vegyél nyugodtan gombos telót. Valakinek nincs érzéke az ilyen dolgokhoz és még a legcsúcsabb mobilt is megakasztja.
2013. dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nervo válasza:
Nekem z-m van es csak neha megakad es szazad masodpercre.. Ez szemelyes hiba egyebkent inkabb iphone mint lumia..
2013. dec. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy szervízbe vidd??

Komolyan! Szerinted ez a normális, hogy egy 150e Ft-os készülék ezt csinálja???

2013. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ennek egyáltalán nem lenne szabad előfordulnia, hiába droid a droid, 2 mag fölött az se nagyon fagy.

Vidd el szervizbe, vagy ha tényleg butafont veszel, akkor át is passzolhatod nekem... :D

2013. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És egyetetértek az előzővel, ha már nem android, akkor inkább Iphone, mint WP.
2013. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!