Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért drága a telefon?

Miért drága a telefon?

Figyelt kérdés

Muterék nem tudják megérteni, hogy vajom miért akarom újévben lecserélni a tipo-mat, egy xperia sp-re. mit mondjak nekik? lassú,gyenge,nincsen led villanó a kamerához, kicsi .

hát a minőséget meg kell fizetni , és még vannak ennél is jobb és drágább telók is


2013. dec. 14. 18:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vajon* . bocs a helyesírási bakiért
2013. dec. 14. 18:54
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérj iphone5-öt vagy htc one-t, és érd be nagy nehezen egy xperia sp-vel a boltban :D mindenki örülni fog.
2013. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
bocs, de saját pénzből veszem, és még ígyis értetlenkednek velem . nem egy 16éves anyuci/apuci fia vagyok , ahhoz a 16-hoz még 5évet nyugodtan hozzá adhatsz
2013. dec. 14. 19:18
 4/16 A kérdező kommentje:
az iphone 5 meg egy túlárazott szutyok (nem szutyok teló amúgy, mert smooth, de képességeit tekintve az)
2013. dec. 14. 19:18
 5/16 anonim ***** válasza:

Szóval 21 körül vagy?

Akkor mit szólnak bele a pénzed elköltésébe?

Amúgy meg mondd azt, hogy erre van szükséged, ezt szeretnéd.

2013. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 schumilex55 ***** válasza:

Figyelj, a telefonban kisebbek az alkatrészek, több pénzbe kerül kicsiben megcsinálni a dolgokat mert "precízebb" gyártás kell, össze kell sűríteni mindent és ez nem olyan olcsó.

Plusz mint minden kategóriában vannak jobb és rosszabb változatok, mosógépben is van ami olcsó és tud mosni, de van ami drágább és mondjuk több funkció van rajta kevesebb áramot fogyaszt és talán tisztább is lesz tőle a ruha.

2013. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ha 21 vagy, akkor mi a tökömért szólnak bele abba, hogy hogyan bánsz a saját pénzeddel. Nekem már 18 éves korom óta semmit nem szólnak a költekezéseimbe. 20 vagyok.. Mondd nekik, hogy ezt szeretnéd, és ezt meg is veszed, ha tetszik, ha nem. Legyél férfi! Habár ehhez nem is kell férfinak lenni, meg veszed azt csókolom.
2013. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mi mindent megbeszélünk egymással
2013. dec. 14. 20:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg fogadják el, nagykorú vagy könyörgöm..
2013. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát igen, ez furcsa nekem is, mikor nővérem 120ezres tabletet vesz, ahhoz meg nem szólnak semmit ...
2013. dec. 14. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!