Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek egy tíz éves...

Szerintetek egy tíz éves gyereknek való érintőképernyős telefon?

Figyelt kérdés
Fiam nagyon szeretne egyet. Megbeszéltem vele, ha jó lesz a félévi bizonyítványa akkor kap egyet. A párom szerint semmi szüksége rá. Szerintetek?
2013. dec. 18. 07:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
6%
Manapság már egy érintőképernyős se drágább mint egy nyomógombos, sőt egy androidos is olcsó! Szerintem nyugodtan vegyetek neki, sőt inkább ajánlom is, mert különben lemarad a társaitól. Ismerek olyan 3 évest aki tökéletes kezeli a tabletet, azon nézi a kedvenc meséit :)
2013. dec. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Én nem vennék 10 évesnek drága érintőképernyős mobilt. Minek??
2013. dec. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Párom azt mondja, hogy nem kell neki, mert nem figyelne az iskolában.
2013. dec. 18. 08:07
 4/40 anonim ***** válasza:
66%
Én annak idején vettem a gyerekemnek, mert én is azt mondtam amit te és jó lett a bizonyítványa. De, most itt majd fogják neked írni a többiek, hogy minek egy ilyen korú gyereknek egyáltalán telefon, meg jó neki a hagyományos is, meg mi is felnőttünk nélküle. Szerintem ha tud rá vigyázni meg szükség van rá, hogy elérhető legyen akkor vegyétek meg neki.
2013. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 II.Dartheon ***** válasza:
28%
AZt akartam írni hogy minek még egy 10 évesnek, de aztán olvasva négyes válaszát, végül is egyetértek vele :)
2013. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Végül is olyan nagy szüksége nincs rá.
2013. dec. 18. 08:16
 7/40 anonim ***** válasza:
33%
Véleményem szerint egy 10 éves gyereknek egyáltalán nincs szükséges telefonra. Se drága érintőképernyősre, se olcsó nyomógombosra.
2013. dec. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%
De lehet szüksége. Az én gyerekem például jár olyan külön foglalkozásokra, amik nem az iskolában vannak, a városban kell közlekednie egyedül, mi dolgozunk, nem tudjuk furikázni. Szól mikor odaért, meg szól mikor haza ér utána. Én így vagyok nyugodt.
2013. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Szerencsére ott van az iskola ahol lakunk.
2013. dec. 18. 08:28
 10/40 anonim válasza:
71%
Én is megvenném neki, nem a drága érintöképernyös csucsmodellt, de egy alapmodellt vennek neki. Szépen elmagyaráznam neki, hogy iskolában az órán nem használhatja, -amugy nem értem, hogy miért ne figyelne oda az iskolában, a tanár mégis mire van ott az óran?! Ha a telefont nyomkálna az óran teljesen egyetértenék a büntetéssel...
2013. dec. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!