Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb es miben? Az...

Roly kérdése:

Melyik jobb es miben? Az iPhone 5 vagy az iPhone 5C

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 15:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
tökugyanaz, csak az 5C színes
2013. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az 5 kicsit minőségibb
2013. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
Ugyanaz tudásilag, ezért szüntették be az I5-t. Annyi, hogy az I5C gagyibb külsőleg.
2013. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
40%

Az Iphone 5C egy színes tokba csomagolt Iphone 5. A "C" betü annyit jelent hogy color. Eddig az Apple azt csinálta, hogy egy évvel a termék megjelenése után leárazta az előző Iphone-t 15% al. Ez az Apple-től egy nagyon jó marketing fogás. A helyett hogy ezt is leárazták volna 15% al. Inkább raktak rá színes tokokat, Így ha belegondolunk abba, hogy melyik lenne a jobb a cégnek? Ha megint csak kiadták volna 15% al olcsóbban az Iphone5 öt, akkor a kutyának se kellett volna, mert az emberek mindig az újdonságokra mennek. Így az apple olcsón ki tudott hozni egy "új" telefont.

Kérdésedre válasz: Semmiben sem különböznek. Annyi hogy az egyik színes.

Ajánlom: Vegyél egy Iphone 5s t alig valamivel drágább, de 1000 szer többet tud.

(Nem vagyok apple fan, sőt nekem 1 túlárazott divattermék. Igaz van benne minőség de ennyit nem ér. )

2013. dec. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:

Az Iphone 5-nek ugyanugy mint az 5Snek aluminium a hatulja a designja igaz hogy modernebbnek tunik viszont tudni kell hogy az aluminium iszonyatosan megserul. Fel ev utan a telefonod tele lesz karcolasokkal es hibakkal, ameddig az 5Cnek sokkal tartosabb es stabilabb a hatulja.

A sima 5-osnel akadtak olyan problemak hogy az IOS7 lassan futott rajta. Ilyen az 5Cnel nincsen. A sima 5 lassubb az 5Cnel. 2 oraval jobb az 5Cnek az aksija, plusz az elso kammerajaban csinaltak fejleszteseket az 5oshoz kepest.


Nekem tobb telefonos ismerosom is azt ajanlotta hogy mikor 5C es 5S kozott hezitalsz nem eri megvenni az 5St mert amennyvel dragabb nem tud tobbet. Dupla vaku meg az ujjlenyomat felismero de annyival nem er tobbet. En akarhany embert kerdeztem (hozzaertoket) mindenki az 5Cre szavazott.

2013. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Előző, te se sok hozzáértővel beszélhettél, legfeljebb "hozzáértővel"

Aki valóban ért hozzá, az mind az 5s-re szavaz, mert azért a plusz 35e-ért rengeteg extrát kapsz ami az 5c-ben nincs benne. Ezek szerint neked sincs sok fogalmad az 5s tudásáról.

2013. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én a fém telefonomra tokot rakok.
2013. dec. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Az alumínium is eleg jol birja!:)

Nekem i5 van igaz mar a 3ik...de eleg jo strapabirok....a mostani is repült mar a betonra es semmi baja nem egyszer,tobszor. Tokot nem hordok mert is sokkal jobb fogni es szebb is azt a par sérülést leszámítva.I5 vagy I5c?Szerintem I5. Sokkal szebb!!

2013. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Az iPhone 5C tovább bírja mint a sima 5, új akksi van benne, de másban nem változott.
2014. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

" Ez az Apple-től egy nagyon jó marketing fogás"

Ez minden csak nem jó marketing fogás. A kutyának nem kell az 5C. Tele vannak vele a mobilos oldalak, hogy kb senki nem veszi.


Az 5C-nek valamivel nagyobb az akkuja kb 5%-kal.

2014. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!