Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4-es tellón ha már...

Android 4-es tellón ha már korlátozott a mobilnet 5kb/s-re akkor az egyik időjárás app sem hajlandó már menni, de minden más netes dolog megyen mért?

Figyelt kérdés

Szóval ha lejár a 100MB adatforgalmam van tovább is netem egész hónapban de az átvitel max 5kb/s mivel akkor már korlátozzák.

Megy a böngésző a facebook, play, zenefelismerő, online játékok és minden amihez net kell kivéve időjárás appok.

Feltettem a legelterjedtebb 20 időjárás appot a tellóra de egyik sem tudja lehívni az időjárási adatokat a netről ha már korlátozva van a mobilnetem sebessége mért?

Míg nincs korlátozva vígan megy mind és wifiről is.

Esetleg azok egy bizonyos port számot használnak amit aztán már a szolgáltatóm korlátoz csak azért, hogy engem egyen meg az ideg és fizessek elő nagyobb csomagra?

Nem lehet áttenni azt a portot más számra?

Vagy bármiféle megoldás, hogy mennyen az app?

Így mindig böngészőbe kell nézegetnem.


2013. dec. 20. 08:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!