Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha tudok venni ugyanannyiert...

Ha tudok venni ugyanannyiert egy iphone 5s-t (5 nincs az arlistan) es egy sony xperia z1-et melyik eri meg jobban?

Figyelt kérdés
Melyiket valasszam? Ez a ketto tetszik mast ne irjatok legyszi mert ezt a kettot valasztottam ki :) még annyi h nem tul kicsi az iphone kijelzoje? Akinek van irja le a velemenyet:) koszonom

2013. dec. 21. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor tudod legjobban eldönteni ha bemész a boltba és mindkettőt kipróbálod( lehetőleg először az iPhone 5S-t, mert fordítva zavaróan kicsi lehet pár percig, ami jelentős mértékben befolyásolhatja a döntésedet optikai csalódás miatt. Szerintem klassz készülék lett a Z1, (ráadásul anyaghasználatban is sokkal jobb pl a Samsung mostani "olcsóműanyagos" megoldásaival szemben.)

Viszont nekem már sajnos a Z1 is túl nagy. számomra az ideális méret valahol 4 col körül van.

Sohasem láttam értelmét a "phableteknek", amiután élőben egymás mellé raktam egy tabletet és egy phabletet utána végképp, mert a "phabletek" azok telefonnak túl nagyok és nehezen is férnek be a zsebbe, viszont cserébe tabletnek meg túl kicsik, és tabletek mellé rakva kb. elbújhatnak, az iPhone is, de legalább az kényelmes méretű és könnyen elfér zsebben is.

Nekem az iPhone 5 érte meg legjobban, ha nagy képernyő kell akkor ottvan mellette a tablet, de az hogy neked melyik érné meg jobban, az leginkább az igényeidtől függ.

Ha nem túl nagy méretű telefont akarszt stabil,megbízható operációs rendszerrel amit minimum 4 évig támogatni is fognak szoftveresen, akkor az iPhone a legjobb választás számodra. Ha mindenképp nagy kijelzőjű mobilt akarsz, és olyan operációs rendszert amit hetente teljesen más kinézetűre akarsz szabni, akkor a Z1 lehet a jobb választás.

2013. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hoppá, még kifelejtettem hogy az sem utolsó szempont, hogy használsz-e jelkódzárat, és mennyire érdekel az ujjlenyomat-olvasó, illetve a 120FPS kamera.

Mindkettő hasznos tud lenni, főleg az ujjlenyomat-olvasó, legalább ha sokszor zárod le-oldod fel a telefonodat akkor nem kell beírnod folyamatosan a jelkódzárat.

2013. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom h leirtad ezeket nekem szerintem az iphone mellett dontok. Igazad van nő vagyok kicsi a kezem es nem kell olyan nagy telefon :)
2013. dec. 22. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!