Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek a Bada rendszert?

Figyelt kérdés

Oké, nem nagyon viszi a flash-t (az Opera Mini letöltésével egyébként ezt részben lehet orvosolni), ez egy hibája, de egyébként nem rossz rendszer, vannak rá ingyenes játékok (3D, RPG, stb.) és segédprogramok is. Ráadásul vannak benne olyan funkciók is alapból, ami sok android rendszerverzióból hiányzik (képernyőmentés, gyárilag beépített task manager), meg azért stabilabb is, nem? Persze nem az androiddal versenyez, nyilván az előnyben van, én is használtam, de mi miatt fikázza mindenki a Badát?


Bada 2.0, Wave II



2013. dec. 21. 18:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Flash-nek telefonon nincs értelme. Semmi. Már böngészőben sem nagyon a PC-n.


2. Nem a játékok határozzák meg a rendszer használhatóságát


3. "vannak benne olyan funkciók is alapból, ami sok android rendszerverzióból hiányzik (képernyőmentés, gyárilag beépített task manager)"

Ezek androidban is benne vannak.


Azért fikázzák mert nincs támogatása, a samsung is magára hagyta. Halva született gyermek volt, a saját termékeik csináltak neki konkurenciát. A boltjában alig van alkalmazás, azok is olyanok amilyenek.

2013. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert nincs erre szükség, a samsung sem ad ki már telefonokat vele.
2013. dec. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez a Bada kb olyan mint a Nokia Symbianja.Az is egy halott rendszer.Sose volt jó.A mai mobilpiacon csak a WP-nek,iOS-nek és az Androidnak van jövője.Erre fejlesztenek.
2013. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért? Szeretni kéne egy olyat aminek a fejlesztésével a fejlesztője (samsung) is leállt?
2013. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ja és a wave 2 is már 3 éves teló...
2013. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem mindegyik android verzióban van pl. képernyőmentés. Az én Galaxy S-emben sem volt.


De MOSTANI állapotában mi a baja a rendszernek?

2013. dec. 21. 19:41
 7/20 anonim ***** válasza:

Az, hogy már a samsung se foglalkozik kb. 2 éve vele...


Android 4 óta a képernyőmentés alap, de az is már 2-3 éve, hogy kijött...

2013. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
(igen, de én nem szeretnék a birka nép közé tartozni, aki kétévente cseréli a telefonját, mert nem elég a kétmagos 1,5 GHz-es Krait processzor és egy hároméves telefon már öreg szarnak minősül. ízlések.)
2013. dec. 21. 19:43
 9/20 A kérdező kommentje:
Értem, hogy nem foglalkozik vele, de MIT kéne frissíteni, az érdekel.
2013. dec. 21. 19:44
 10/20 anonim ***** válasza:

PC esetén is ugyanez megy, sőt szinte bárhl máshol is...


Tegyél android 4-et a galaxy s-re és megoldható...

Rootolás után pedig tehetsz rá akár 4.4-et is. (Ezt bada-n soha nem fogod tudni, lévén nincs már fejlesztés)...

2013. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!