Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szeretik az emberek...

Miért nem szeretik az emberek a Bada rendszert?

Figyelt kérdés

Oké, nem nagyon viszi a flash-t (az Opera Mini letöltésével egyébként ezt részben lehet orvosolni), ez egy hibája, de egyébként nem rossz rendszer, vannak rá ingyenes játékok (3D, RPG, stb.) és segédprogramok is. Ráadásul vannak benne olyan funkciók is alapból, ami sok android rendszerverzióból hiányzik (képernyőmentés, gyárilag beépített task manager), meg azért stabilabb is, nem? Persze nem az androiddal versenyez, nyilván az előnyben van, én is használtam, de mi miatt fikázza mindenki a Badát?


Bada 2.0, Wave II



2013. dec. 21. 18:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"de MIT kéne frissíteni"


Már nincs mit frissíteni úgy 2 éve legalább...

2013. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincs már meg a Galaxy S-em, mert nem tetszett, igénytelen volt az árához képest.
2013. dec. 21. 19:47
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem értem, mit fogalmazok rosszul. Mi miatt kellene frissíteni, változtatni a meglévő rendszeren, mi az a hiba/hiányosság, amelyet javítani kellene.
2013. dec. 21. 19:49
 14/20 anonim ***** válasza:
minden rendszert frissítenek mert van benne valami kis hiba. meg új dolgokat raknak bele. am keress rá mik azok a hibák és megtudod. a windows-t is mindig frissítik.
2013. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
utolsó:a bada-t már senki nem frissíti 2 éve...
2013. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen, ezt leírták egy párszor, szerintem tisztában van vele.


Persze, jogos, de egy idő után már hova frissítenék? (ezt androidról kérdezem) Mert pl. nekem egy gingerbread is tökéletes lenne, max. 4.0, de az tényleg a nagyon nagyon maximum


Csak azt érik el, hogy a régi verziók nem lesznek támogatva pl. alkalmazásokkal, mert azokat az újakra adják ki. Szemétség. Persze szegény vásárló úgyis vesz új telefont, ha rákényszerítik.


De amúgy hogyhogy otthagyta a Samsung a badát? Volt olyan negyedév, amikor sikeresebb volt, mint a Windows Phone.

2013. dec. 21. 20:48
 17/20 anonim ***** válasza:

Azért mert neked egy elég egy gb is, azért az koránt sem hibátlan, én a 4.2-re is tudnék hibákat sorolni...

NE magadból indulj ki, mert minden embernek más igényei vannak egy telefonnal kapcsolatban, a bada meg nem produkált elég eladást, ezért nincs már.

2013. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 schumilex55 ***** válasza:

Hát, hogy miért is tűnik el lassan a bada? [link]

Igazából ha rákeresel sok cikket lehet róla találni miért állt le a fejlesztés.



Szerintem az androidos appok fejlesztői figyeltek arra hogy a régiken is menjen a játék meg a többi app. Mostanság a 2.3 az ajánlott a dolgok 90%-ohoz, mostanság kezdenek már olyanok is lenne amiknek min 4.0 kell. És már 4.4 is van, a 4.0 fölött meg egy jó ideig nem nagyon lesz (pár kivétellel gondolom) semmi amihez újabb rendszer kéne.

Egyébként én örülök neki hogy fejlesztik az androidot, a 4.4 -ben már lehet felvenni amit csinálsz a kijelzőn géppel, gondolom a későbbiekben már PC se kell hozzá. A fejlesztés sokszor, jó dolog.

2013. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 schumilex55 ***** válasza:

"dolgok 90%-ohoz"

A mostani appokra gondolok :-)

Mert még a 2.1 is sok dolognak a minimum .d

2013. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

# 15/19

igen tudom hogy nem frissítik és nem is úgy értettem h a bada-t hanem hogy amit mostanság használnak rendszereket frissítik :D

2013. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!