Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az egyik legjobb barátotokkal össze akarna jönni egy olyan ember, aki nem is szereti?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és tetszik neki egy fiú az osztályból, akivel én is szoktam beszélgetni és néha együtt megyünk haza, mert ő is arra jön, mint én. És megkérdeztem a fiútól, hogy tetszik-e neki a barátnőm és azt mondta, hogy tetszeni tetszik, de nem jönne vele össze, mert egy másik lány jobban tetszik neki és a haverja azzal a csajjal már leszervezett neki egy randit...Ami egyébként pont ma volt.

És ma feljött a fiú skype-ra és mondta, hogy úgy döntött, mégis össze akar jönni a barátnőmmel, mert elment randizni azzal a csajjal és a végén a csaj közölte vele, hogy ő nem akar vele járni, csak barátkozni...

És mondtam a fiúnak is, hogy így ne is próbálkozzon barátnőmnél, mert még ha barátnőm nem is tud róla, helyette nekem is ugyanolyan szar érzés, hogy így kicsesz vele, mert barátnőm szereti őt, ő viszont csak azért jönne vele össze, mert a másik csaj kikosarazta és úgy van vele, hogy ha nincs ló, jó a szamár is....

Mit csináljak? Elmondjam a barátnőmnek?


2013. okt. 28. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az a legegyenesebb, ha elmondod a barátnődnek. Biztos, hogy rosszul fog esni neki elsőre, de inkább, mintsemhogy később nagyobb fájdalom érje.
2013. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haverom folyton olyanokkal jön össze akik egyáltalán nem éreznek iránta semmit. De őt ez nem zavarja, csak a szexért megy bele ezekbe.

Szóval én semmit nem tennék.

2013. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ehhez semmi közöd. A véleményed elmondhatod a barátnődnek de mindenki a saját hülyeségéből tanul. És amíg a dolgok tetszés szintjén mennek és nem szerelem szintjén bármi lehet a dologból. Gondolom nem múltatok még el 16 évesek. :D
2013. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, csak gondolom haverod meg te is már 20 feletti korosztály vagytok, mi meg 14-16
2013. okt. 28. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne keverj mert a végén két szék közül a padlóra esel.
2013. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!