Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam, választaná...

Melyiket válasszam, választanátok és miért? Apple iphone 5s, black berry z30, Htc one, Lg G2, nokia lumia 1020, nokia lumia 1520, samsung galaxy note 3, samsung galaxy s4, nokia lumia 1020, nokia lumia 1520

Figyelt kérdés
ha jól tudom ezek most a jelenlegi csúcsmobilok sikerült egy kis pénzt megtakarítanom és ezek közül szeretnék választani egyet alapvetően szeretem mind a 4 rendszert de legjobban az android tetszik ,jelenleg is első okostelefonomat használom de az már nagyon elavult és a komolyabb játékok lefagynak rajta

2013. dec. 23. 15:13
1 2
 11/12 EXelen válasza:
Szerintem a G2 a legjobb mivel gyors jó a kamera és az operációs rendszer ;)
2014. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Android vagy ios egyértelműen ios igaz zártabb a rendszer de pontosan emiatt is nem nagyon tudja támadni. Vírus ami egy androidos telefon végét is jelentheti + az android az iosből épűl fel csak egy sokkal gyengébb verzió
2014. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!