Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor jelent meg a Nokia...

Mikor jelent meg a Nokia Lumia 62 és milyen teló?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 17:17
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Szerintem életedben nem volt a kezedben nokia!

Nem szeretem ha kritizálják és ase tudják milyen sztem meg a samsungo és az andoriod egy kalap szart nem ér!

2013. dec. 23. 19:06
 12/27 b95 ***** válasza:

A Samsungos résszel egyetértek, de az Android közel sem szar.

Próbálj ki egy Nexus-t vagy egy HTC-t!

2013. dec. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Volt nokiám elég úgyhogy tudom miről beszélek, viszont azt is eltudom képzelni h neked ez az első wp-s nokiád és még új persze hogy tetszik,de egy idő után majd élvezheted a hiányosságait. Az android amúgy fényévekkel jobb a wp-nél csak kell tudni használni és nem az alsókategóriás samsungokból kéne kiindulni.
2013. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Attól hogy volt x ideje egy Nokiád, nem azt jelenti hogy mindent tudsz a mai modellekről. A WP8 óta igen megerősödtek a Lumiák, nem hiába nő a piaci részesedésük, és a vásárlói-felhasználói visszajelzések is rendre pozitívak. Lehet, hogy "röhejesen" kis méretű, 512 MB RAM van benne, de mégis gördülékenyebben és folyamatosabban működik 1-2 csúcsdoridnál... #ohwait
2013. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Igaz, nem tudok mindent a mai modellekről de te se és a kérdező se csak azért mert volt WP8-as Nokiátok. Az igaz h a WP8-as Nokiák már elég jók de nem mind1ik az. A 625 pedig pont a legfájóbb dolgokban a gyenge pl. ram meg kijelző. A piaci részesedésük az okostelós mezőnyben az egyik leggyengébb helyen áll és nem is nő annyira ellenben a droidé meg rohamosan nő. Amúgy lehet h egyes fórumokon dícsérik vajon egy droid vagy egy ájfon fórumon is így décsérnék...?

" Lehet, hogy "röhejesen" kis méretű, 512 MB RAM van benne, de mégis gördülékenyebben és folyamatosabban működik 1-2 csúcsdoridnál... #ohwait "

:DD azért ennyire ne túlozzunk. Tény h stabil meg gyors rendszer de aki tudja kezelni a droidot annak még egy középkategóriás telón is gördülékenyen fog menni aki meg nem annak a csúcstelóján is fog akadni, bár azért van pár csúcsteló amit még így se akad.

de még ígyis a WP-nek számos hiányossága van az androiddal szemben hiába gyors és stabil rendszer.Ennyi, nincs mit vitatkozni úgyse fogsz megygyőzni és ahogy elnézem én se téged úgyhogy nincs mit húzni a szót, már úgyis mind1, legyetek boldogok a nokiátokkal én is boldog vagyok a sony-mmal PONT.

2013. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ember hallod... 10 ezerrel többért már 920-at vehettél volna... 1gb ram, 32 gb memória benne hd kijelző... :D de te tudod :P
2013. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Szerenitem a nokia lumia széria még az iphone is felveszi a versenyt a samsungoknál fényévekel jobb volts samsung galaxy s3 és egy ídő után lagol,szagatot szarok a droidos telefonok.
2013. dec. 24. 08:51
 18/27 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a nokia lumia 625 középkategóriás samsungokat simán ver.A samsungok ideje lejárt szerintem hamarosan a nokia lumia lesz a világ egyik legjobb telefonja nem a szar droidos!
2013. dec. 24. 08:54
 19/27 b95 ***** válasza:

2014 Q1-től már nem lesz Nokia, mint mobiltelefongyártó, mert a Microsoft részeként fog működni, pontosabban mondva a Microsoft Devices and Studios Group részévé fog válni.

Vagyis kizárt, hogy a Nokia Lumiák megelőzzék a Samsungot, mert addigra már egyszerűen nem lesznek.

Persze a Microsoft még sikerre viheti, de ez már egy másik történet.

2013. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

A nokia továbbra is fog gyártani telefonokat de csak "butatelefonokat", tehát viszi az asha szériát meg a mittomén miket csak a lumia szériát vette meg az MS amin WP volt. Az összes lumia ami a tavaly és ez évben jelent meg megkapja az Amber frissítést utána már több támogatás nem lesz hozzájuk.

Amúgymeg mint írtam a droidot kell tudni kezelni, aki balf*/z hozzá az ne sz/arozza. Képzeld nekem a 2011-es Xperia Mini-m van és már 1,5 éve megvan de egy kezemen meg tudom számolni h hányszor akadt. Erről ennyit.

2013. dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!