Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Tipom kiírta hogy...

Sony Xperia Tipom kiírta hogy új szoftverfrissítés érhető el. Megcsinálam? Elvesznek az adataim?

Figyelt kérdés

Még soha nem csináltam ilyet, csak végig kell menni az egészen, és múködik ugyan úgy a telefon?

El tudom rontani?



2013. dec. 23. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem veszik el semmi ha azt csinálod amit ir és kozben nem piszkalod.. Töltön feltétlenül fent legyen
2013. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyszer nekem is kiírta én hónapokig nem foglalkoztam vele nem tudom már miért.. Aztán rászántam magam, megcsináltam és nem veszett el róla semmi. :)

Ja és ahogy az előző írta tényleg ne piszkáld közbe!

2013. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Sziasztok! Szeretném kérdezni hogy valaki ért itt a Huawei Ascend G300-as telefonhóz? szeretném frissiteni ralyta az androidot, jelenleg 2.3.6 van ralyta és hallottam hogy már van 4.0-ás, ha valaki ért hozzá akkor kérem irjon privit!!
2013. dec. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írni fogja, hogy mikor mit kell csinálnom? Gyorsabb lesz tőle a telefon?
2014. jan. 2. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!