Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Lumia 800?...

IPhone 4 vagy Lumia 800? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

E kettő telefon között vacilálok, nekem kinézetre is tetszenek, hogy ilyen kockák, én telefon, internet (hírek, facebook, email) és Viber, ezekre használom a telefont, nem játszok, nem filmezek, hébe hóba zenét hallgatok.

Ezek közül melyik jobb? Mind a kettő más rendszer tudom, androidot nem szeretnék, most is az van, de nekem nem zárta be magát a szívembe.

Vagy esetleg tudnátok ajánlani ilyes fajta telefont?


Köszönöm.



2013. dec. 25. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a 800-at már nem ajánlanám, mert azon még wp7.8 van, aminek nemsokára lejár a támogatása. Akkor inkább a 820.

Mivel az iphone és a lumia két különböző rendszer, azt vedd inkább amelyikkel jobban azonosulsz.

2013. dec. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Még nem volt egyik sem, így nem tudom, hogy melyik jó. Az a baj mind a kettő rendszer tetszik nekem.

Azonosulás... talán egy + érv szól az iPhone mellett, hogy MacBookom van és azzal egyszerűbb összepárosítani, ha a rendszerel valami gubanc van.

De én nem vagyok elfogult az alma iránt... szóval komolyan nem tudok dönteni.

Mit értesz az alatt, hoy megszűnik a támogatása? Attól 1-2 évig még tökéletes lesz nem? Nekem + programnak csak a viber kell, az fog futni rajta?

2013. dec. 25. 11:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Bár a rendszer frissítés sem olyan nagy érdek nekem, a mostani telefononom is (Xperia U) 2.3-as android van, holott megy rajta a 4.0-is, de én nemr aktam fel ezt, mert ezt megszoktam, csak kicsit bosszantó.
2013. dec. 25. 11:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban, és funkcionalitásban többet nyújthat számodra egy WP8-as telefon - tehát nem Lumia 800 - , ha teheted, akkor a mostani modellek közül válassz, ha nem, akkor e kettő közül i4.
2013. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
En is i4et ajanlom!Sokkal megbízhatóbb,es irtad Maced is van egyszerűbb a párosítás. Igaz a mostani ios 7.0.4 kicsit szagát rajta de a ios7.1el tokeletes fog lenni. Tapasztalatból mondom. :)
2013. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
WP8 is ugyanolyan megbízható, mint az iOS, és Mac-re is van kliens, de ebben igazad van, iPhone-t legegyszerűbb a saját rendszerével összehangolni.
2013. dec. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Macen a WP kliens egy vicc. Szánalmasan szar, de komolyan.

A wp-re még mindig alig van app, ehhez képest az iOS maga a kánaán. Az új játékokat még mindig csak elvétve adják ki wp-re. Ha ez fontos, akkor felejtsd el a wp-t. Én egy normális email klienst sem találtam rá. Nekem a wp market még mindig elég vérszegény.

wp7.8as telefont meg semmiképp se vegyél. Talán egyszer a wp-re is elkezdenek normálisan fejleszteni, de ez még a jövő titka, viszont akkor csakis a 8-as rendszer jöhet szóba.

2013. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értelek titeket, elkezdtem nézni pár Nokiát és a Lumia 520-hoz mit szóltok?
2013. dec. 25. 16:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Az nem éppen egy kategória az iPhone-nal. A Lumia 520 a legolcsóbb WP8-as modell, nincs benne vaku, előlapi kamera, stb., és bár gyors meg minden, de pár alkalmazás nem érhető el az 512MB-os RAM mérete miatt. Ami az i4-el egy kategóriában van, az inkább a Lumia 820, 920...
2013. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"uuuuh b..zki" így ez ment át a fejemen amint elolvastam amit írtál. (De nem rossz rételemben persze :D)


Nekem tényleg, csak a Viber a lényeg meg az internet menjen, nem játszom, filmezem semmi ilyen, zene halglatásra van külön kütyüm.

Ezek mennek azért?

2013. dec. 25. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!