Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 vagy Lumia 800?...

IPhone 4 vagy Lumia 800? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

E kettő telefon között vacilálok, nekem kinézetre is tetszenek, hogy ilyen kockák, én telefon, internet (hírek, facebook, email) és Viber, ezekre használom a telefont, nem játszok, nem filmezek, hébe hóba zenét hallgatok.

Ezek közül melyik jobb? Mind a kettő más rendszer tudom, androidot nem szeretnék, most is az van, de nekem nem zárta be magát a szívembe.

Vagy esetleg tudnátok ajánlani ilyes fajta telefont?


Köszönöm.



2013. dec. 25. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg a wp marketet. De ahogy látom viber már nincs.

Ahogy írtam a wp market eléggé vérszegény nem igazán fejlesztenek rá a nagy cégek, de még a kisebb fejlesztők sem.

Amire neked kell, arra egy 40-50e Ft-os droidos telefon is megfelel sőt még jobb is erre.

2013. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mégis van, de van egy másik ami nem elérhető. Ki érti ezt??
2013. dec. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Erre viszont tökéletes az 520, minden közösségi alkalmazás megtalálható, vagy beépítve a rendszerbe (fb-csevegő), vagy külön alkalmazásként, mint pl. a viber.
2013. dec. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!