Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy Nokia Lumia...

Ha veszek egy Nokia Lumia 520-as telefont, azon hogy lehet netezni?

Figyelt kérdés
Nem értek egyáltalán az okostelefonokhoz. Telenoros vagyok, feltöltőkártyás. Kinéztem ezt a telefont, de nem tudom hogyan használhatom majd. Előfizetőssé kell átmennem? Vagy hogy lehet rajta wifizni? Majd mindig pörög le a kártyámról a pénz?
2013. dec. 25. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az otthoni vagy más wifi hálózatra csatlakozol, az ingyenes, ha feltöltőkártyás vagy, akkor meg kell vásárolnod egy bizonyos összegért valamennyi adatmennyiséget, amit leinternetezhetsz (pl. 500MB, vagy 1GB). Ha előfizetéses vagy, akkor minden hónapban jár egy bizonyos mennyiségű adat, amit leinternetezhetsz, ez is függ a csomagtól, amiben benne vagy...


Javaslom inkább a Telenornál érdeklődj, ők konkrétabb választ tudnak adni.

2013. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De itthon nincs wifim. Egy asztali számítógépem van, modemes, kábelen jövő internetkapcsolattal. Mondjuk itthon nem hiszem hogy annyira fontos lenne hogy telóról netezzek. Inkább máshol lenne jó ha bármikor elérhető lenne a net.

Tehát akkor úgy lenne érdemes hogy a telenornál vegyek ilyen telefont, és ahhoz vegyek X mennyiségű adatmennyiséget ahogy írtad.

És ezt túl lehet lépni? Most nem az, de nekem egy 3000 feltöltőkártya (telefonálás + sms) kb 2 hónapig elég. Gondolom a netezés drágább mulatság. Nem szeretnék 10 ezreket elszórni mert véletlenül túlléptem a határt.


De köszi a választ!

2013. dec. 25. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:

t-mobile-nál úgy van, hogy vehet egy hónapra mondjuk 500MB netet (a lumiákon a data sense-vagy mi a neve- appon be tudod állítani hogy figyelje, kb mikor használod el az 500MB-ot és hogy mikor jár le az egy hónap... ha elhasználod a nete, de még van mondjuk 5 nap a hónapból, akkor nincs plusz kötség, csak nagyon lelassítják a nete.. ha a hónap után is netezel az már plusz kötség.

nem tudom a telenornál hogy van, hasonló lehet, de menj be és kérdezd meg :d

2013. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Telenornál tudnám ajánlani a Klikk szolgáltatást. 1000 forintba kerül, és 100Mb internetet ad. A 100Mb elhasználása után, nem számolnak fel plusz költséget, csak az internet sebességét lassítják 32/32Kbps-ra. Én most is ezt használom.
2013. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Januárban sztem végig fogom j szolgáltatókat és majd úgy fogok dönteni

De mondjuk lehet nem szívesen váltanék pl vodafone-ra... Nehéz döntés.

Ja és 100 MB az mennyi? Mármint én ehhez nem értek. Hány óra vagy nap alatt használod el kb?

2013. dec. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!