Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Iphone 5s-t venni?

Érdemes Iphone 5s-t venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg sima 5 van nekem de gondolkodom rajta hogy ezt eladom és ráfizetek és veszek egy 5s-t de nem tudom érdemes e a 6-t megvárni .. androidos telefont ne ajánljatok nem érdekel ..

2013. dec. 25. 20:03
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
i5-ről én biztos nem váltanék. Erősebb valamivel, van pár extra szolgáltatás, de annyi nem hogy akár egy tizest ráfizess.
2013. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5-ről én sem váltanék, még majd 6ra sem, talán utánna. én most váltottam 4-ről 5S-re, úgy megérte, 4-5 évig simán elleszek vele.
2013. dec. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5s-em van, de én sem váltanék 5-ről. Legtöbb változás olyan, hogy jövőben fog számítani, így ráérsz majd akkor az aktuális legfrissebb modellre váltani. (Persze TouchID és kamera nem ilyenek, de előbbi nélkül eddig is megvoltam (bár kétségtelen, hogy jól működik az esetek nagy részében), utóbbi meg nekem nem érne meg sokat:))
2013. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom elég jó állapotú a telefon csak az idegesít hogy egyszer lesett és idegesít hogy felül bal oldalt a kikapcsológomb mellett van egy kis benyomódás és eléggé oda figyelek a cuccaimra minden rendben legyen és ez kb 1hónapja történt azóta ... kicsi de nagyon idegesít azóta akarok megszabadulni tőle .. lehet hülyeség egy originaltat szeretnék ..
2013. dec. 26. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
állítólag 5S is elég sérülékeny, azon is nagyon mélyen meg tud látszani, ha a sarka valamihez odaütődik. elcsúnyítja, de célszerű egy szilikontokot vagy bumpert rakni rá. nekem egy átlátszó szilikontokom van, nem mondanám annyira csúfnak, de azért jobban néz ki nélküle.
2013. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nekem van egy prémium alumínium bumperem prémium minőség fekete azt szoktam rárakni .. de nélkül a legszebb mondjuk úgy sérülékenyebb ..
2013. dec. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!