Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPad mini (nem a retinás)...

IPad mini (nem a retinás) vagy Galaxy Tab3? Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nexus 7
2013. dec. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Bírom, amikor feltesz valaki egy kérdést, és jön egy gyökér aki a kettőből kiválasztja a harmadikat...


Kérdező: Én a felajánlott lehetőségekből az iPad minit venném. De a helyedben elgondolkodnék a Mini 2-n is. (Retinás). Műszakilag ég és föld, nem jelentősen drágább, és mégsem 1 éves modell, hanem 1 hónapos. A műszaki felszereltségéről és a retina kijelző eszméletlen szépségéről nem is beszélve.


De a kérdezett kettő közül ipad mini.

2013. dec. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Bírom én is amikor jön egy okostojás apple fan.

Azért nexus mert ipadnak inkább az az ellentétje androidban.

2013. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Ku-rvára kiba.szottul nem vagyok applefan, különösképpen meg 2 androidos és 1 ios készüléket használok...


Nem fanság kérdése az, hogy ha azt kérdezik, almát vagy körtét vegyek, akkor ne azt válaszold hogy banánt. Ez csak IQ kérdése...


Kit érdekel a nexus akármennyid, amikor a kérdező nem azok között gondolkodik?

2013. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
És kit érdekel a kiborulásod? Karácsonyi depresszióban szenvedsz?
2013. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te is hisztizel itt, mert le lett szavazva a válaszod. nekem volt már nexus7-em, igaz, nem a 2013-as, hanem az elődje, el is adtam, és inkább nem is használok tabletet...azért, mert 100ből 80ember azt mondja, hogy a nexus7 a király, nem kötelező 81-ként beállni a sorba. főként, mert semmivel sem jobb egy iPad-nél...csak az iPad az azt tudja, amit tudnia kell, a Nexus7 meg túl van okosítva(főleg droid, tegyük fel 4.2-n a többfelhasználós mód...annyira életszerű, hogy van egy tabod, és azt odaadod másik családtagodnak is...)
2013. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Na még egy apple zibu.
2013. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Kettő termék közül van egy apple meg egy samsung, és ha valaki az apple-t javasolja, akkor az minden bizonnyal apple fan? Én is inkább az ipad mini-t ajánlanám ez a kettő közül, mégsem vagyok apple b uzi.

A kérdezőnek pedig, okés hogy ezt a kettőt nézte ki, de azért érdemes lehet megnézni egy-két más terméket is. (Legfőképpen a tab 3 "helyett" mert az árához képest elég gyengusz.) szóval ajánlom még az asus memo pad hd 7-et és ahogy az első is írta, nexus 7.

A felsorolt kettő készülék közül az ipad-ot választanám.

2013. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
így van, amint írtam, próbáltam előző generációs nexus7-et, és egy szóval nem mondtam, hogy használok bármilyen apple terméket, de már apple fan vagyok...:D
2013. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!