Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne jobb választás,...

Waffi BalD kérdése:

Melyik lenne jobb választás, Xperia z1 vagy iPhone 5?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 12:39
 1/3 dirtboy ***** válasza:

itt a kérdés az hogy melyik tetszik jobban az android vagy az IOS.

ezt meg neked kell eldönteni nem nekünk.

2013. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A feleségemnek xperia z1-e van nekem meg iphone 5-öm és közös beleegyezésünk alapján az iphone a kijelző nagyságát tekintve mindenbe veri a sony-t!
2014. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy Sony!!! Az Iphone sokkal butább a Z1-nél. Olvass egy kicsit utána!!! Ebből a párosításból a Sony jön ki győztesként! Az Iphone 5C annyira gagyi lett, hogy mostmár a gyártását is leállították! De az Iphone 5-ös is elég butára sikeredett sajna. De kinézetre egyébként nekem az Apple jobban tetszik. Ezért is van egy, de utálom benne azt, hogy nem egyszerű berakni pl. egy zenét csengőhangnak, és ha sikerül, akkor is csak 30 másodperc. Ez elég gagyi egy annó még 260.000Ft-ért vásárolt készüléken. De hát azt a nyomorult alma jelet meg kell fizetni! Sony-t még nem vettem meg, de már rajta vagyok, mert egyébként a nyers adatokban mindenben veri az Iphont. Megbántam, hogy megvettem, mert ennyi pénzért lehetne jobb is. Egy nyomorult Galaxy S4-es veri kijelzőben, veri a kameráját is, és veri a megjelenített színekben is sajna!!! De ezt az Apple fanok úgysem fogják elfogadni! De ezek a tények.
2014. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!