Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi okostelefonok közül...

Az alábbi okostelefonok közül melyiket választanád, és miért?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 26. 18:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy a Nokia annyira nem jó az okostelefonok piacán, bár nem értem miért.
2013. dec. 26. 20:53
 12/14 dirtboy ***** válasza:

nincs a nokiával baj csak a lumiák azok windowsosak,a wp-t pedig nem sokan kedvelik.

nekem a kinézetével van bajom,szerintem nagyon pocsék a wp rendszer viszont stabilabb mint az android.

egy olcsóbb wp-s telóval kevesebb baj van mint egy olcsóbb androidossal.

ha meg drága készülékről van szó ott már mind a kettő stabil,így olyan esetben már érdemes tetszés szerint választani attól függően hogy melyik rendszerhez vonzódunk jobban.

2013. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ez lenne az első okostelefonom, próbálok tájékozódni.
2013. dec. 26. 21:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Biztosan Nokiát vennék. Letisztultabb, minimalistább, ezáltal számomra szebb is. Ingyenes navigációt kapsz hozzá, pár nélküli sabil rendszerrel. Kevesebb alkalmazás van rá, de ha nem vagy nagy igényű ilyen téren, akkor majd' mindent megtalálsz az áruházban amit akarsz. De előbb-utóbb biztosan. Kevésbé testresabható, ez miatt lehet kevésbé izgalmas. De pl. negatívum számomra, hogy a WP Facebook appja hagy némi kivánni valót, de a Facebook integráció lehet kárpotol. Ha nem WP, akkor HTC One-t vennék. Egyrészt mert szerintem zseniálisan néz ki, másrészt mindig is one of the best az Androidos HTC-k kezelőfelülete.
2013. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!