Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L. Megvegyem vagy ne?

Sony Xperia L. Megvegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
A Telenornál néztem ki ezt a mobilt Smarttarifa 2-vel, így 25 ezer Ft lenne az ára. Egyébként kártyásan (vagy függetlenül) 60 ezer körül lenne. Sokan mondják, hogy ez jó ajánlat, viszont az egyik videóban láttam, hogy ez a telefon nem játsza le az 1080p-s videókat, a 720p-seket is csak szaggatva. Szerintetek a közeljövőben találok olyan telefont hasonló árban, ami viszi az 1080p-t? Vagy nem lesz ilyen egyhamar és inkább vegyem meg ezt?

2013. dec. 26. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Viszi a 720p-t, de még az 1080p-t is, tökéletesen, akadozás nélkül. A gyári lejátszó nem viszi, de ki az, aki a gyárit használná? Leszeded az MX Player-t, ami amúgy is a legjobb lejátszó Androidra, és lazán vinni fogja az 1080p-t.

De hogy minek raknál 1080p-s videót egy telefonra, aminek még 720p-s kijelzője sincs azt nem értem.


720p még érthető, oké, hogy az is nagyobb, mint a kijelző felbontása, de a sima SD meg jóval kisebb, és rosszabb minőségű. 1080p-t ne rakj a telefonodra, csak hamarabb tele lesz a tárhely.


Egyébként ennyi pénzért a legjobb telefon, erős, visz minden játékot, szóval megéri megvenni.

2013. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Próbáltad? Mert a videón a srác pont MX Playerrel próbálta, és nem vitte. (Csak a szoftveres dekódert tudta kiválasztani.)

A kérdésedre egyébként egyszerű a válasz: azért, mert a legtöbb videóm 720p-ben és 1080p-ben van meg, és nem fogom átkonvertálni őket, vagy külön letölteni kisebb felbontásban. Ha a 20 ezres Concorde tab ONE meg tudja csinálni, akkor csinálja már meg ez is. :)

2013. dec. 26. 22:11
 3/13 anonim ***** válasza:
720p-t hardveres gyorsítással viszi, mx playerrel meg kilehet ügyeskedni hogy vigye lag nélkül az a 1080p.
2013. dec. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor a csávónál kicsit szoftveres gondok voltak. Vmit jól elqrt. A 720p-t simán viszi
2013. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor ne itt durcizzál, és vegyél xperia sp-t az már viszi biztosan, ha ennyire hitetlen vagy ne vedd meg az L-t
2013. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem durcizok. Felvételen láttam, és ezennel bocsánatot kérek, hogy el mertem hinni. Komolyan elnézést kérek.
2013. dec. 28. 17:45
 7/13 anonim ***** válasza:
én meg komolyan azt mondom, hogy gyűjts még pénzt és akkor vedd meg az SP-t
2013. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj, hogy nincs rá elég pénzem, de nem fogok 35 ezernél magasabbra menni.

Vagy ha van más indokod is, akkor várom :)

2013. dec. 28. 18:29
 9/13 anonim ***** válasza:
hát, akkor vedd meg és ne kifogásokat keress , arra, hogy ne vedd meg
2013. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Válaszaidnak jelentése, tartalma nincs, mivel csak annyit tudsz írni, hogy "vedd meg".

Nem kifogásokat keresek, hanem egyszerű indokokat, érveket. Annyira nehezedre esik?

2013. dec. 28. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!