Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Vélemény róla? Szokott akadozni? Képernyő szép, nem pixeles? Kamerája milyen,és erős a vakuja? Gond, hogy nem kivehető az aksija? Szokott lefagyni? Erősek benne a hardverek? Pozitívumokat és negatívumokat is irjatok. Előre is köszönök minden válasz.
2013. dec. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen telefonom van ugyhogy a fagyásról nem tudok nyilatkozni.A kameráról hallottam,hogy nem a legjobb,a hardver jó úgy hogy csak nagyon ritkán fog akadni (akár milyen androidos telot veszel ha ritkán is de fog akadni de ez nem olyan nagy gond mert tényleg ritkán tudom mert Z1-em van),kijelző TFT tehát nem lesz olyan képe mint egy IPS-nek de tűrhető,pixelt pedig nem nagyon fogsz látni mert asszem HD kijelző van bent.
2013. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akadozni nem szokott. A képernyő szép, nem túl élénk, nem túl fakó, a felbontása tökéletes. A kamera nem rossz de ne várj csodákat tőle. A hardvere bivalyerős, minden egyes játékot hibátlanul futtat és futtatni fog még egy darabig, nem jellemző az indokolatlan lefagyás.

Hátránya annyi, hogy némelyik egyed képes magátol bezárogatni a futó appokat, de nem mindegyik, pl nálam nem volt ilyen probléma.

Az árát bőven megéri, most 68k.

2013. dec. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Múlthét csütörtökön kaptam, nagyon jó telefon. Tényleg nagyon ritkán akad, 50 esetből 2x akad be kb. Minden játékot futtat akadásmentesen, kicsit melegszik a hátulja de ez normális és érthető is. Mivel nekem ez az első androidos okostelefonom ( eddig egy Nokia 5230-am volt ), olyan volt mintha a jövőbe érezném magam, csodás a HD képernyő, a pixelsűrűsége is elég nagy szóval pixelt nem látsz, a kamerája jó, csak sötétbe rossz - nem tudom ki akar vaksötétbe fotózkodni - , szóval tényleg mindene jó. Drága, de megérte. Az akku első 2-3 nap 1 napig bírta, de ez a kezdeti rácuppanás miatt volt, folyamatosan használtam rajta mindent. Most már, hogy kevesebb játszok rajta, már simán bírja 2-2,5 napig.
2013. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!