Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Nokia...

Palix0312 kérdése:

Milyen telefont vegyek? Nokia Lumia 620? Huawei Ascend y300? vagy Samsung Galaxy trend?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni milyen telefont vegyek... hosszú időre kéne (kb 2 év.) és a felsorolt telefonok közül nekem mindegyik tetszik és szimpatikus. Lumiám még sosem volt de nagyon dícsérik rengeteg jót hallottam felőle úgyhogy nagyon hajazok a Lumia 620 felé. Esetleg ha lesz annyi pénzem akkor Lumia 625. De a fenti telefonok közül szerintetek melyik érni meg a legjobban? (használtan venném)

2013. dec. 28. 03:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom mi az áruk, de ha lehet akkor Xperia L
2013. dec. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Xperia telefont soha többé nem akarok látni! 45ezer forintos Xperia E telefonom egy halom fos volt... szóval a fent felsorotl telefonok közül várom az infókat:) 30-40 ezer forintért tudok a fenti telefonokból használtan:)
2013. dec. 28. 03:32
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Xperia E...


Próbálj utána egy galaxy mini 2-t, az kb egy kategória vele.

Utáljuk is mindkettőt rendesen.

De nehogy már egy alsó kategóriás telefon alapján itélj meg egy középkategóriásat b+

2013. dec. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az a trend pedig szintén egy kategória az E-vel, szerintem azt vedd...

Már ha a galaxy nevet is akarod utálni...

2013. dec. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ti aztán nagy értetek ehez. most akkor a kérdésemre is válaszolna valaki, vagy csak soroljátok a fos telefonokat?
2013. dec. 28. 03:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire jobban tudsz nálunk akkor miért az E-t vetted meg? Eleve nem azt vetted volna. (De azért emiatt minden xperia-t lehúzol). Külön grat...


Ennyiért ember, ezek se tudnak többet, amiket írsz. Max az y300, csak ahhoz nincs támogatás.

Ott az xperia L, az nem alsókategóriás és ennyi.


Ennyi erővel én pl. soha nem vennék galaxy-t egy galaxy mini 2 után...


Ha észrevennéd van alsókategória (xperia E, ja persze a Trend), középkategória (Xperia L, SP, esetleg xperia M) és a felsőkategória (Galaxy s4 esetleg s3 + A sony ilyen telefonjai. Utóbbiakat nem fogom felsorolni, mert én se sony se samsung fan nem vagyok)

2013. dec. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Amikor vettem az Xperia E-t akkor még nem voltam körültekintő:) de most már rendesen utána nézek milyen telefont veszek:) de szerintem marad a Lumia 620.. sokan azt mondják hogy a wp8 az IOS-hez mérhető. olyan szinten hogy gördülékeny és soha nem fagy le. ha meg úgy alakul tudok 35ezer forintért iPhone 4S-t és akkor az. de a Lumia 620-at sokkal valószínűbbnek látom.
2013. dec. 28. 04:05
 8/15 anonim ***** válasza:

Addig lesz gördülékeny a wp8 amíg nem teszel rá más külső alkalmazást. Ugyanúgy, mint az android az E-n.

Ugye nem volt előtte gondod vele, csak utána amint ezt-azt leszedegettél?

2013. dec. 28. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát igen. de viszont le is töröltem utána mindent. de egyre csak akadozott.. az érdekes az az, hogy hugomnak is ilyen telefonja van, és kb 7 vagy több oldalnyi alkalmazása.. de neki kevésbé sőt.. szinte nem is akad. pedig mondom neki aztán ilyen 7-8 oldalak tele vannak játékokkal stb..
2013. dec. 28. 04:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Játékok azok nem nagyon hagynak szemetet maguk után, max az sd kártyán, de egyes programok annál inkább...

Tudod erre van a cache cleaner stb. appok...


Gondolom a hugod inkább a játékokat szereti, te meg letöltesz minden xart. Eltávolítás után a szemét meg ottmarad.


Ajánlom neked ezt:SD Maid


A hugod ebből hagyd ki, egyelőre

2013. dec. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!