Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s advence vagy...

Samsung galaxy s advence vagy nokia lumia 820?

Figyelt kérdés

igazából mindkettő tetszik, volt mindkettő a kezemben, mindkettő 3 hónapos, az advence 38 ezer lenne postával, a lumia pedig 45. melyiket vegyem meg?

ne olyan válaszokat adjatok, hogy a wp fos, vagy melyik op.-rendszer tetszik, és úgy válasszak, mindkettő bejövős, főleg a touchwiz. egy-két évig használnám, melyikkel járok jobban?



2013. dec. 28. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kérdés volt? Az Advance már elavult, és új korában is gyengének számított. Persze hogy Lumia 820 a jobb.
2013. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
820 jobb kamera nagyobb jobb kijelző, jobb processzor.....és hozzá kell tenni h pár Nokiának offline GPS -e van és sokkal több Nokia ingyenes alkalmazás!! Nekem sony xperia l em van de én lumia 920 át akartam de a telenor lebeszélt róla én.meg hittem a barmoknak most meg itt szenvedek ezzel!!
2013. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lumia 820.
2013. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lumia 820!!

Nemrég vettem és nagyon szeretem. nekem nagyon bejövős, plusz a nokiának vannak egyedi szoftverei amik még vonzóbbá teszik.

(és a GPS kitűnő)

2013. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bence20020305: Offline nem működhet a GPS(Global Positioning System azaz a Globális Helymeghatározó Rendszer)!!!Be kell kapcsolni a GPS-t a mobilon, hogy az menjen! Te az offline navigációra gondoltál.. Ami tényleg egy hasznos dolog.

Nem bosszantani akarlak, csak az hülyeség, amit írtál... :)

2013. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Matteh1995 ***** válasza:
43%
Nekem s advance-em van de nyilván aki androidos annak ez fog tetszeni de aki windows phone-os annak meg a 820-fog tetszeni de én azt mondom tapasztalatból hogy az s advance-nél ugyanúgy azok a kicsi laggok meg néhai fagyások megvannak de nagyon sok jó alkalmazás van rá természetesen ami windows-nál egyáltalán nincs vagy béta pl én az instagramot nagyon sokszor használom s advance-en windows phone-ra meg most jött ki a beta de a kinézetre is gondolkodj hogy melyik tetszene jobban annyit kell tudj hogy a windows phone-os 820 stabil nincsenek fagyások nagy a gördülékenység és tényleg nevezhetném akadásmentesnek de semmi sem tökéletes. Nos a véleményem és tapasztalataim szerint dönts ha gondolod. Remélem segítettem :D
2013. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy titok: Ha megbecsülöd, rendben tartod a Lumiát, akkor egy örök élet. 2 évig volt Androidos telefonom, 1,5 éve van WP. Volt nekem Nokia Lumia 820, 925, 1520. A WP jobban bejön, de csak akkor ajánlom, ha van pénzed, mert jó appok vannak rá, de nem olcsók! :)
2015. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!