Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Járt már valaki így mobiljavít...

Járt már valaki így mobiljavítás után?

Figyelt kérdés
ùgy h meghibàsodott a készülèk de nem miattatok mègis ki akartàk fizettetni a javìtàst mondvàn h a szakvélemény alapjàn ti vagytok a hibàsak(vagyis h ezt feltételezik)
2013. dec. 28. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tessék??
2013. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha bizonyíthatóan azért hibásodott meg a készülék mert te azt nem rendeltetésszerűen használtad, akkor elvileg rád terhelhetik a javítás költségeit. De nézd meg a garanciális feltételeket, ott erről is kell hogy írjanak.
2013. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ismerem a feltételeket.rendeltetésszerűen hasznàltam.szilikon tok plusz rendes belerakos pattentos bőrtok,tàskàban üres rész neki,szòval kb mint a himestojàsra,mert imàdom.....egyik nap nem fogadta a töltést.....végül bekapcsolt de a képernyő fele fekete lett meg színes csíkos.az érintést érzékelte ugyan ùgy.....vadiùj teloròl beszélünk....
2013. dec. 28. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fogadta a töltést??? Az buta duma!
2013. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

màr miért buta duma mikor igy volt?a töltőnek nincs baja mert hasznàltam azòta.

fel nem foghatom miért hihetetlen h nem miattam lett rossz.......

2013. dec. 28. 23:30
 6/6 A kérdező kommentje:

egyébként kikapcsolvabse úgy tünik h belül is akàrmi törött lenne a képernyővel.

a másik az h nézz utána,nem egy esetet fogsz talàlni a neten,ahol szintén ez a story.... nem kell nekem hinni de nincs okom hazudni.ha eltörtem volna akàr véletlen is akkor az ostobasàgom miatt az lenne a minimum h magamnak àllom a költséget

2013. dec. 29. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!