Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg kifogják szállítani...

Tényleg kifogják szállítani akkor még ha nem is vették fel velem a kapcsolatot? Vagy majd a szállítás előtt fognak hívni?

Figyelt kérdés
Még karácsony előtt megrendeltem egy telefont a T-mobil shoppból, azóta sem vették fel velem a kapcsolatot. Státuszba azt írták: jóváhagyás alatt áll, viszont még mindig jóváhagyás alatt van kiírva de hozzá van írva hogy várható szállítási idő: január 30.

2013. dec. 28. 21:09
 1/2 anonim válasza:

Ha havidíjas előfizetésre vetted akkor mindenképp felveszik veled a kapcsolatot. Ellenőrizniük kell hogy hitelképes vagy e?! Csak az után döntenek hogy megkaphatod e a telefont.

A január 30. az odébb van gondolom azért tették annyira ki mert vagy megindultak karácsony után a rendelések vagy külső raktárról szerzik be a telefont.

Én is rendeltem nekem az volt írva hogy január 7.e mivel dec25.én rendeltem de vissza mondtam mert egy irreális árat még csak úgy hozzá csatoltak az összeghez.....

2013. dec. 31. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közbe felvették velem a kapcsolatot, meg is történt a hitelképesség ellenőrzés. amit nagyon nem értek. alapból a telefon egy összegben lett volna 76000 én meg részletre kértem, és a csaj az ellenőrzés során azt kérdezte hogy 80000 ft-ot betudnánk e fizetni induló részletnek. amit nagyon furcsáltam, rá is kérdeztem h 80ezret?Oo úgy hogy mondtam h köszi nem.
2014. jan. 1. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!