Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S. Ez normális? :S

IPhone 4S. Ez normális? :S

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan merül az aksi. sima messenger nél 20 perc alatt 10% ot simán merül. Ez normális? :/ És a vakunál az a sárga kis pont kicsit le van csúszva bal oldalra. nem tudom ilyennek kell e lennie :S

2013. dec. 30. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
*és a DH4 kicsit szaggat rajta :S
2013. dec. 30. 17:37
 2/4 A kérdező kommentje:
és ma eddig a 4x próbáltam játszani de 2 percen belül kidobott mindig
2013. dec. 30. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
ha 3G-n használod akkor persze, hogy megzabálja főleg ha két adótorony között vagy. Egyetemen egy-két terembe nekem is leszívja rögtön még a messenger is. A vakusra nem tudok mit mondani olyan problémám még nem volt, és nem is hallotam róla vidd be szervízbe, a DH4 meg nem, tudom milyen játék, nekem a legnagyobb igényű játék a vice city jelenleg de csak az utcákon szokott néha kicsit belaggolni ahol sok a tárgy és fény.
2013. dec. 31. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aksi csere csak az segíthet:)
2014. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!