Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan oldalakat amelyrő...

Ismeretlenkeee :3 kérdése:

Tudtok olyan oldalakat amelyről samsung s5230-ra lehet dolgokat letölteni? (pl zenét, játékot, képet, alkalmazásokat) fontos hogy telóról lehessen elérni és ingyenes legyen! Lécci csak olyan írjon aki már használta azt az oldalt! Köszi előre is!

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 10:30
 1/5 anonim válasza:
erről az oldalról olyan játékokat tudsz letölteni ami a play áruházban fizetős: www.android.mob.org
2013. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még milyen jó, hogy az s5230 nem androidos.


[link]

inkább innen lenne érdemes. Nem tudom mennyire lehet elérni majd a telefonodról, meg egy mobilnetcsomag se fog ártani, mert akkor még annyira se fogod tudni elérni mint szeretnéd.

2013. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De jó, megint beregelt valaki és nyomja a hülyeségét... (#1)

Java játékokat tudsz letölteni arra, google, 240*400 touchscreen java games

2013. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1. vagyok. Direkt írtam szerinted nem tudom milyen telefon az s5230?? xD
2013. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nigeriawap.com itt van
2014. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!