Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha vizualizációval szeretnék...

Ha vizualizációval szeretnék elérni valamit, fontos, h mennyire mélyen vagyok ilyenkor? Vagy a puszta ábrándozás- jellegű vizualizálás is segíthet?

Figyelt kérdés
Vagy igazából mindegy, a lényeg, h megkérdőjelezhetetlenül elhiszem, h velem az fog történni, amit elképzelek?
2012. okt. 1. 11:55
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdésemből látszik, hogy nem vagyok nagyon járatos a témában, de régebben ösztönösen csináltam, hogy elhittem valamiről, h úgy lesz és pont és úgy is lett, viszont most egy nagyobb kaliberű dolgot szeretnék és nem is kizárólag magamnak akarok vele segíteni. És a lehető legjobban szeretném kivitelezni.
2012. okt. 1. 12:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Minél mélyebb tudatszinten vagy, annál hatékonyabb. De pl. napközben is gondolhatsz rá ébren, nem fog ártani.


"... a lényeg, h megkérdőjelezhetetlenül elhiszem, h velem az fog történni, amit elképzelek?"


Én inkább úgy fogalmaznék, hogy előre örülj neki. Képzeld el, hogy bárcsak igaz lenne, és éld bele magad.

Úgy valahogy, mint gyerekkorodban: ha karácsonykor egyszer az volt a fa alatt, ami szíved leghőbb vágya volt, a következő karácsonyt már így vártad: Ó bárcsak megint az lenne ott, amit szeretnék :)))) - és bizakodva előre örültél neki.

2012. okt. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A "bizakodva örülést" pedig értem, tudom miről beszélsz, átéltem már, h sikerült így elérnem vmit, csak az már nagyon régen volt és nem tudatosan csináltam.
2012. okt. 1. 16:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Segíthet. Minél erősebb érzelemmel gondolsz rá, annál inkább.
2012. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!