Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Iphone 5-ről Iphone...

Érdemes Iphone 5-ről Iphone 5s-re váltani?

Figyelt kérdés
Amit én gondolok róla most még egész jó árat kapok az 5-ért mikor kijön a 6 lejeb megy az ára mi a véleményetek ?

2014. jan. 1. 20:28
1 2
 1/20 anonim válasza:
Megéri váltani mert az iPhone 5S jó telefon
2014. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom milyen színűt vegyek 5s-ből .
2014. jan. 1. 20:41
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez két dologtól függ. Egyrészt mennyit kéne ráfizetned, hogy egy hasonló állapotú (értsd: van rá _valós_ garancia, nem fogják letiltani, stb) 5s-t kapj. Másik, hogy mi az, amivel mostaniban nem vagy elégedett.

iPhone 5s sok jövőbe mutató technológiát tartalmaz, illetve pár olyat is, amit azonnal kihasználhatsz (jobb kamera, TouchID). Én nem váltanék, de telefon vásárlásakor 5s-t vettem 5 helyett, mert hosszú távra terveztem.

6 szerintem nem nagyon fogja lejjebb nyomni az árát, mivel valószínűleg folytatja az Apple a stratégiát, és műanyag házban fogja kidobni mint "6c".

2014. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
#2: ezt meg végképp neked kell eldöntened. 5s-nél már a fekete sem kopik annyira, hogy tartani kelljen tőle, de én fehéret vettem, mert nekem ez tetszett a legjobban.
2014. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hogy ez a legnagyobb problémád, hogy majdnem ugyanolyan iPhone-t veszel, és nem tudod eldönteni milyen színű legyen..
2014. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4s-em van és borzasztó szerelmes vagyok az 5-ös alakjába és anyagvilágába, ha kijön a 6 veszek egy 5s-t újonnan.

Én a feketét ajánlom, kizárólag abba venném, a többi szín gyerekes meg nőies, ez meg elegáns és gy néz ki, mint egy komoly telefon. (saját vélemény nem kell megkövezni)


ha teljesen megfelel az neked az 5-ös felesleges váltanod véleményem szerint, ha meg megteheted, jól állsz pénzügyileg várd ki a 6-ot.

2014. jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

többi színt értem a fehérre és aranyra...


előző voltam

2014. jan. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 6 nem tudom mikor jön ki de van rá pénzem meg eladom az 5-m és akkor valamennyi visszajön és lesz egy zsír új telefonom amire vágyom aztán majd később az 5s-t 6-ra cserélem mondjuk 2-3 év múlva .. mert ezt hosszútávra veszem .
2014. jan. 2. 13:04
 9/20 anonim ***** válasza:
elég bután gondolkodsz, de te tudod ... én nem váltanák az 100%. Helyedben megvárnám a 6ot (ami elárulom, hogy 2014 szeptember - október körül fog megjelenni, mint mindegyik iPhone) és azt "tervezném" hosszú távra. Mivel, ahogy fentebb is írták, hogy az 5S inkább olyan új dolgokat kapott ami a jövőben lesz inkább használható (kivéve: TOUCH ID, kamera, jobb proci), bár az 5-nek sincs semmi baj a sebességével sőt ... az már bőven elég. Az iPhone 6 pedig szerintem kemény lesz és van egy érzésem, hogy picivel nagyobb mint az 5,5S ami szerintem szükséges is (6C pedig kapja a régi méretet, bár ez csak az én véleményem).
2014. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, cseréld le minél hamarabb 5s-re!
2014. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!