Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 Plus,...

Samsung Galaxy S2 Plus, amikor USB-vel csatlakoztatom a mobilt a számítógépre, akkor miért jelennek meg a memóriakártyáról kitörölt képek?

Figyelt kérdés
A régi telefonomból a memóriakártya át lett téve az új telefonomba,és arról töröltem le képeket.De amikor a számítógépre csatlakoztatom a mobilt USB-vel,akkor ezek a képek,amiket letöröltem,megjelennek a Galériában.Mit tegyek,hogy végleg kitörlődjenek,és ne jelenjenek meg ismét? Valamit a mobiltelefonba át kell állítani?Szikronizálást kikapcsoltam.Előre is köszönöm a segítséget.
2014. jan. 2. 12:28
 1/1 anonim válasza:
Elemezd le vírusírtóval. Ha nincs vírus akkor okay. Gondolom kellenek a képek amelyeket nem törölted ki. Akkor csinálj egy mappát a gépedre, és rakd ki rá a képeket, amelyek kellenek. Töröld a képeket a memóriakártyáról. Húzd ki, majd nyomd vissza az USB kábelt. Ha ígyis megjelennek a képeid, amelyekről sz volt érdemes lenne teljesen kiüríteni a memóriakártyát. Ne legyen zene, videó stb... Ezeket is kirakod egy mappába a gépedre. +1 tipp: ha van memóriakártyaolvasód, vagy laptopod akkor érdemes lenne kivenni memóriakártyát telefonból és kipróbálni csak simán.
2014. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!