Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-án vettünk egy telefont a...

30-án vettünk egy telefont a Telenornál. Nem birom megszokni a kezelését! Szerintetek ki cserélik másmilyenre? Nokia Lumia 520, előfizus telefont vettünk és szeretném egy sonyra cserélni.

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 13:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

sony j-m van/volt... Ami most a páromnal van... Azt nagyon szerettem. Már egy éves. Nem mondom hogy hibátlan mert tényleg sokszor befagyott, de valahogy jobban bejött egy- ahogy te irtad- droid:D mint ez! :S a pannonba most kérdeztük 38 ezer kártyába... Nem tudom mit csinálok... Lehet megmarad. Az biztos nem fogom ugy szeretni mint a sony-m:$


Nagyon szépen köszönöm hogy hozzászoltatok!

2014. jan. 2. 17:52
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
1év után ne is csodálkozz hogy nem tudsz megszokni egy számodra ÚJ rendszert 3-4 nap alatt! :)
2014. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én mielőtt leváltottam a régi telómat 1-2 hétig videókat, teszteket, véleményeket néztem hogy milyen az a telefon és személyesen is kipróbáltam. Ez alapján döntöttem hogy jó-e vagy sem. Ha veszel egy új telefont szerintem ne csak az eladó véleményét kérdezd mert, neki ez a feladata hogy rádsózza azt a készüléket.
2014. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a csempék színét változtattad meg. A háttér lehet fekete, és fehér.
2014. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tudom tök igazatok van, elsiettem. De most már oly mindegy... Ez van és kész!!! Igen a csempék színét változtattam amit nem is tudok visszacsinálni... Ha a "bill.zárat" fel oldom az is fekete, azt sem bírom visszacsinálni, és ha van valami nem fogadott hívásom, azt is csak a kezdőn látom, ha belemegyek a hívásokba ott már nem mutatja hogy ki keresett. Nem értem a telefont :DDD Teljesen elállítgattam... vagy tényleg hibás a készülék.:D
2014. jan. 3. 17:57
 16/22 anonim ***** válasza:
Beállításokva nézelődjél , 15 percet rá lehet szabni a személyreszabásra ....
2014. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Beállítások: ott a második a téma, azon belül csak két dolgot tudsz állítani (pont ezt a kettőt).

1.) Háttér: van sötét és világos (rád bízom a felfedezés izgalmát, hogy melyik jelenti a feketét és melyik a fehéret :) ...)

2.) Témaszín (segítek: magyarul csempe szín). Itt ha a pirosra kattintasz piros lesz a csempe, ha a kékre, akkor kék, ha a zöldre, akkor zöld, stb.... Mondjuk engem meg pont ez a rész zavar: 20 szín közül lehet választani, de én csak 12-t ismerek. Minek van 20 szín? :)


A hívásnaplóban pedig kiemeli a nem fogadott hívásokat.

Szerencsére ezt nem tudod elállítani.

További információt találsz a telefonhoz kapott használati utasításban ;) Szerintem használd.

Kb. tized olyan bonyolult vagy összetett, mint egy android. Alig van benne beállítási lehetőség. Fura, hogy több mint egy év android után nem tudod beállítani itt még a háttér színét sem. FB-ot gondolom tudtad telepíteni? :D

2014. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tisztaba vagyok vele hol lehet beallitgatni a dolgokatmert megtalálom. De a telefon megsem azt csinálja amit én akarok. Eddig probaltam normálisan visszairogatni Nektek, de mikor hülyének néznek ismeretlen emberek azt nem csípem. Nem vagyok buta szőke műszakilag analfabéta liba... Nyomkodom a telefont nézem az internetet es barmilyen furcsa elolvastam azt a kis fuzetket is amit mellékeltek a telohoz... Ugyhogy lehet egy kicsit visszabb venni! A kinézeten szerettem vna változtatni a telefonnak de vmiért nem reagál rá...

köszönöm a Hozzászólásokat!

2014. jan. 6. 10:13
 19/22 anonim ***** válasza:
Beállítások - könnyű kezelés - kapcsold ki a kontrasztos megjelenítést.
2014. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolso nagyon szépen köszönöm!!!
2014. jan. 6. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!