Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 520 probléma?

Nokia lumia 520 probléma?

Figyelt kérdés
épp töltöttem a telót amikor beadta h frissítsek de nem az áruházból még nem csinált ilyet rámentem és azóta is forog a karika fél napja :/ mit lehet evvel csinálni ?
2014. jan. 3. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmit, hagyd töltőn, és várj míg megcsinálja. A szoftvert frissíti.
2014. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2014. jan. 3. 14:42
 3/9 A kérdező kommentje:
még mindíg olyan aggodom az aku miatt meg h valami baja lesz :/
2014. jan. 3. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen rendszer fut a számítógépeden?
2014. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
windows xp de miért?
2014. jan. 3. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
... akkor azért nem megy olyan könnyen. Win7/8 alatt ismeri fel a gép úgy, mint pendrive, XP-hez SP2-es frissítés kell.
2014. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de most a számítógép itt ne játszik szerepet ..csak a telóról van szó
2014. jan. 4. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Hop, ne haragudj, másik kérdéshez ment volna ez a válasz. Szóval ha még mindig forog a fogaskerék, akkor nyomd nagyon hosszan az összes fizikai gombot a jobb oldalán, majd újra fogja kezdeni a hard resetet, de 0-ról, és emellett persze hagyd töltőn, hogy ne szakadjon félbe.
2014. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elvittem szervízbe ök elköldték a nokiának mert ök se tudtak vele többet csinálni 2 hét múlva fogom megkapni :/
2014. jan. 5. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!