Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3g tmobile függőt csak...

Iphone 3g tmobile függőt csak jailbreak után lehet függetleníteni?

Figyelt kérdés
Mert én azt a módot ismerem,hogy jailbreak(4.2.1) 06.15.00-s ipad baseband-el és utánna függetlenítés cydia-n belül ultrasn0w-al,még nem jailbreak-es a telefon, de így sajnos nem tudom használni vodás kártyával.

2014. jan. 3. 20:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem,elmehetsz a tmobilba is az eredeti tulajdonossal es 8e+afa aron megcsinaljak neked , vagy vehetsz hozza gevey,rebel es a franctudja milyen simet is.. Egyebkent a 6.15 bb-et lehet visszaflashelni 5.13-ra igy megmarad a gps es fuggetleitheto is lesz
2014. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
köszi!Tehát függetlenítés után,ha visszateszem a 5.13-as baseband-et attól még megmarad a függetlenség is és a gps is ugye?Mert nekem most 05.15.04-es bb van rajta.
2014. jan. 3. 20:24
 3/28 anonim ***** válasza:
Igen,de en ugy szoktam,hogy jailbreak + bb upgrade 6.15-re, utana bb downgrade 5.13-ra es aztan cydia frissitesek + ultrasn0w . Mondjuk nincs jelentosege a sorrendnek,mert az ultrasn0w ugyis a pda-ban fut.
2014. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
okok köszönöm szépen!De légyszi elmondanád,hogyan kell pontosan a bb downgrade-t azt nem vágom :S.Köszi szépen ;)!
2014. jan. 3. 20:33
 5/28 anonim ***** válasza:
[link] pl. Annyi,hogy jo ideje nem ir mar ala custom fw-t az apple szervere,tehat a bb mentes flasheles felejtos..
2014. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszi!Tehát akkor gyári 4.2.1 IPSW-t letöltöm jailbreak+ipad baseband utánna downgrade,de ugyanezt az ipsw fájlt betallózhatom újra és akkor újra jailbrakeli a downgrade-vel együtt,vagy downgrade után megint jb-elni kell?vagy mi??ez még így nem tiszta teljesen :D.
2014. jan. 3. 21:03
 7/28 anonim ***** válasza:
Downgrade utan nem kellene jailbreakelni megint,de mivel a jailbreak alap opcio a redsnow-ban,igy mindenkeppen vegig fog futni ..nincs jelentosege
2014. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
és mindegy,hogy melyik redsn0w verzióval jb-elem először?
2014. jan. 3. 21:05
 9/28 anonim ***** válasza:

Tehat ..


1, ipsw betalloz

2, jailbreak + ipad bb

3, ipsw megint betalloz

4, jailbreak + downgrade from ipad bb


Utana mehet a cydias mokuskodas

2014. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mindegy,amelyik tudja .. Nekem ket verzio van a gepemen,mert a 15-os pl. 3gs eseteben kilepeget..
2014. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!