Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom leállítani? Sony...

Hogyan tudom leállítani? Sony xperia s telefonom van. Megadtam egy biztonsági jelszót és nem tudom, hogy hogyan lehet kikapcsolni, hogy ne kérje minden feloldáskor. Valakinek van ötlete, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
csak szét kell nézni a beállításokban. a biztonság résznél lesz.
2014. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs ott
2014. jan. 4. 17:22
 3/3 AlinaHella válasza:
Bár nem ismerem ezt a típust, de azt hiszem, hogy a visszaállítással meg lehet ezt csinálni, de akkor minden lenullázódik, olyan lesz belülről, mintha most kaptad volna, minden törlődik. De lehet, hogy nem így van, csak én így képzelem, még sosem mertem megcsinálni. (egyik telefonomnál nekem is pont ez volt a probléma, de nem akartam ezzel bíbelődni)
2014. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!