Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lumiat válasszam?

Melyik lumiat válasszam?

Figyelt kérdés
Ballagasra kapok egy telefont és én lumiat szeretnék. Szerintetek melyiket valasszam? Nem valami vacakot akarok! De szívesen meghallgatok más ötletet is csak ne samsung és ne iphone legyen.

2014. jan. 4. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát mennyiből gondoltad?
2014. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából nincs ár megszabva de azért szerintem 150.000Ft alatt legyen.
2014. jan. 4. 23:39
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Ha veszel akkor Sony vagy Htc. Ennél lejjebb ne add. Főleg ne lumiával mert mindenki aki eddig megvette a körömben nagyon megbánta.WP telefont nem igen ajánlanám. Inkább android.
2014. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem ajánlom a wp8-at. A helyedben egy LG G2-est kérnék, de a ballagásodig jönnek még jó telefonok.
2014. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
52%
Nekem Lumia 520-asom van, ez a legolcsóbb WP telefon. Nekem nagyon bejött, stabil, gyors, nem fagy! Nekem a WP a best!:)
2014. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Csak azok nem ajánlják a Lumiákat, akik még egyáltalán nem, vagy előző (WP7-es) generációsat használtak! Ballagásig még sok idő lesz, addig lesznek új Lumiák is, én csak azt ajánlom neked, hogy olyat kérj, amiben minimum 1GB RAM van, így nem érhet később semmilyen meglepetés (sem működés, sem alkalmazáskínálat szempontjából).
2014. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3.-mas: HTC-t sem szeretnék, de Sony-ból melyiket?

4.-es: Az nekem is tetszik, de nem hiszem hogy azt választom.

6.-os: Nekem is van haverom akinek lumiája van és mindegyiknek tetszik. :) A lumia 925-ben 1gb ram van. Szóval az ilyen szempontból is jó :)

2014. jan. 5. 09:57
 8/14 anonim válasza:
29%
Nem ajánlom a lumiát,nem valami strapabíró.LG Optimus F6-ot próbáld ki,az jó telefon,nem is olyan drága.60 rugó újonnan.
2014. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
A Sonyknak borzalmasak a kijelzőik, és egy biliműanyag LG már miért lenne strapabíróbb mondjuk egy fémkeretes Lumia 925-nél, vagy egy anyagában színezett, unibodys polikarbonát házas 1020-nál?!
2014. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Barney96 ***** válasza:
32%
Lumiák közül szerintem a 925 ha nem fontos hogy a kamera a legjobb legyen a piacon, egyébként nem értem az előttem szólókat, szerintem a Nokia még mindig magas minőséget képvisel a fém kerettel meg a polikarbonáttal, tapintásra nagyon minőségi, nekem még a rendszer is bejön, nagyon smooth, hw nagyonis elég hozzá.
2014. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!