Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újabban a telefonokat feltöltv...

Újabban a telefonokat feltöltve árulják?

Figyelt kérdés

Csak meglepődtem, hogy az újonnan vásárolt telefonomat nem kellett tölteni. Vagy minimális töltéssel adják? Hogy nem merül le a dobozban, gondolom egy idő után kikapcsolva is veszít a töltöttségből. Az is furi volt, hogy időt, dátumot sem kellett állítani.


Bocsi, ha hülye kérdés, nőből vagyok.


2014. jan. 5. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lítium alapú akkuknak nem tesz jót, ha le van merülve, emiatt szokott rajtuk lenni töltés (mondjuk én eddig minden telefonomat be tudtam kapcsolni töltés nélkül is, de Li-ion/Polymer óta már nem csak pár % volt rajta).
2014. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az ùj telòk akkuja kb.60%-ig vannak feltöltve ìgy akár évekig is elállnak és nem mennek tönkre ahogy előttem is irták ezeknek az akkuknak nemtesz jót ha teljesen lemerűlnek.. így ha màr merül ne hagyd soha h teljesen lemerűljön ha tehedet legalább 3%-nAl már tedd töltőre.. az óra pedig azért járt jól mert általában a dátum és idő értékét a hálózat adja meg.. tehát ha a simet a teloba teszed ez aktivAlódik és láss csodát neked már nem kell babrálnod vele :)
2014. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már-már rémeket kezdtem látni, hogy használták a telefont. :)

2014. jan. 5. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!