Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Ace 3 LTE...

A Samsung Galaxy Ace 3 LTE vagy a Nokia Lumia 625 vagy a Sony Xperia L vagy az Xperia SP a jobb?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
SP, egyértelműen
2014. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SP vagy Lumia.
2014. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem S3 LTE. Nekem ilyen készülékem volt, tesómnak SP. Neki is jobban tetszett az S3 LTE, és programok terén is gyorsabban futtatott mindent. Észrevehető az a 2gb ram. Valamint az SP kijelzője az S3-omé mellett, valami nagyon színtelen, fakó kis betekintés-szögű cucc. Erősebb proci ide-vagy oda én az S3-mat ajánlom. Főleg ha LTE. A Ram mérete is ugyanolyan fontos ( ha nem fontosabb ) Mint a procié.
2014. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi teljesen félreolvastam. Most látom hogy Ace 3 LTE-ről van szó, nem S3 LTE-ről. Akkor valóban az Xperia SP-t ajánlom ezek közül :D
2014. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!