Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok ezekröl a...

Mit gondoltok ezekröl a mobilokrol, esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. jan. 6. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:

[link] - kaka

[link] - fos

[link] - pisi

2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Indokot is,ha lehet...
2014. jan. 6. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos egyet kell, hogy értsek az előző válaszoló tömör véleményével. Ezek az utánzatok nagyon gyengék. Hiába írják oda, hogy ilyen meg olyan hardwares tulajdonságaik vannak, a gyakorlatban harmatgyenge az összes. Mivel, vagy kamú, amit leírnak, vagy olcsó eszközökből teszik össze, vagy csak szimplán a softwaret nem tudják a hardwarehez igazítani.
2014. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Példának felhoznám, hogy az egyik osztálytársam rendelt ebayről valamilyen kínai csodát. Azt írták, hogy a legerősebb 4 magos processzor van benne, 4gb ram, 12 megapixeles kamera, full hd kijelző stb. 80 ezer forintért rendelte a telefont. Gyakorlatban kb azt tudta, mint egy Samsung Galaxy Ace 2
2014. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont itt feltenni a kérdést ahol tele van az ilyen jinglung telós kérdésekkel minden,hogy miért nem kapcsol be,miért nem megy ez vagy az rajta,hol szereltesse...
2014. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Lenovo az egyetlen értelmes darab, a másik kettő névtelen sz*r.
2014. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja en is gondoltam,hogy nem nagyon eri meg ezeket venni.utolso a Lenovoval van tapasztaltod?Azon en is elgondolkodtam,mert lattam mar belöle Laptopokat is,es nem,csak kinaban aruljak.
2014. jan. 7. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!