Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri ipad air-t venni?

Megéri ipad air-t venni?

Figyelt kérdés
Gondolkozok rajta, illetve már el van döntve, csak elég sok negatívumot hallok róla, hogy pl.: akad, lassú rajta az ios7, bugos, stb..Maga a készülék nagyon tetszik, csak nem tudom meg merjem-e kockáztatni, nehogy az legyen a vége, h küldözgetem vissza hibásan a boltba..Vélemény vagy tapasztalat?

2014. jan. 7. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én iPad mini2- t vettem, ugye az műszakilag 99,99%-ban iPad air, én elégedett vagyok vele.

Valóban volt eddig 2 fagyása, de szerintem belefér. Ahhoz képest, hogy lassan 1 hónapja le sem teszem :)

2014. jan. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És nem szaggat vagy ilyesmi? Elég stabil? Úgy hallottam, hogy az ios7-et ilyen téren eléggé elrontották :S
2014. jan. 7. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Megéri ipad air-t venni!

Nem szaggat, és nem csinál hülyeségeket (de a mégis akkor hamarosan érkezik a ios 7.1)

Ebbe ki lesznek javítva a hibák. Szóval nyugodt szívvel vedd meg, nem fogsz csalódni!

2014. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha az ios nem elég stabilnak gondolod akkor csak 1 napra próbálj ki egy android tabletet!

Rohanva mennél ipadet venni :D

2014. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Van egy androidos telóm, de csodálom, h még nem nyeltem le. :DD Hát ha ennyire jó az ipad, akkor nem értem miért panaszkodnak sokan, vagy náluk miért vannak hibák..Nem volt még sose semmim az apple-től, és nem akarom bebukni vele :S Majd még jól átgondolom
2014. jan. 7. 21:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem fogsz bebukni velük! ne fél annyira tőle hogy ilyen drága! Az első Apple termékem egy iphone 4S volt de én is így voltam vele, hogy sajnáltam rá a pénzt de soha nem bántam meg!
2014. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát meglátjuk! Még úgyis gyűjtenem kell rá :DD Minden esetre köszi a válaszokat :)
2014. jan. 7. 22:09
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki mondta neked, hogy szaggat, de ez abszolút butaság. Még az iPad 2-őn sem szaggat az IOS 7, ha normál körülmények között használod. És az iPad Air az iPad 2-őt követő 3. generáció. Egyébként nekem egy iPad 4-em van, azon sem szaggatot soha. Illetve egy iPhone 5S-em is van, ami hardwaresen megegyezik az iPad Airral, vele végképp semmilyen baj nincs. Persze azok, akik nem tehetik meg, vagy csak szimplán nem szeretik az Applet, könnyen találnak ki valótlan dolgokat. Tény, ami tény, hogy az IOS 7 az elején kicsit döcögős volt, de azóta már a a 04-es szoftver van rá, ami mára már egészen kiforrot. Illetve lassacskán jön a 7.1, ami meg aztán végképp jó lesz. Elvileg még az iPhone 4-en is élvezhetően gyors lesz, ami már egy 3 éves telefon.
2014. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát neten láttam sok videót hibákról, meg kommentbe is írták sokan, hogy minden baja van, és ez bizonytalanított el, nem tudtam ki mond igazat meg kinek mennyire lehet hinni.. Sajnáltam mert amikor boltba próbáltam apple cuccokat mindig "beléjük szerettem", de ez biztatóan hangzik :) Plusz androidos gépre nagyon nem vágyok..
2014. jan. 8. 16:37
 10/14 anonim ***** válasza:

Ezek eléggé fel vannak fújva...

Hidd el, androidos tablet után leányálom lesz vele az élet :D

Én is pár hete vettem Airt, elegem lett az android kiszámíthatatlanságából. Jó, igen, tudom, jó az android, mert ezt meg azt lehet rajta állítani, meg ilyen root, meg olyan ROM. Csakhogy én átlag júzer vagyok, nem akarom piszkálni, csak azt szeretném, hogy működjön.

Na, hát az Air pont ezt teszi :) A net gyorsabb rajta, mint a laptopomon, nehéz megakasztani, nem akadozik, nem lép ki a programokból munka közben. Nem mellesleg gyönyörű a kijelzője, baromi jól szól, és akárhogy fárasztom, 1,5 napnál gyorsabban még nem sikerült lemerítenem.

Igen, van, hogy kidob Safariból, de csak ritkán, és villámgyorsan újraindul és visszatölti az oldalakat. Másból nekem nemigen szokott kilépni, nem emlékszem ilyenre. Egyetlen egyszer kapcsolt ki még a 2. nap, de kevesebb, mint fél perc alatt már újra állt a rendszer. Azóta nem volt ilyen. Amúgy amióta figyelek, hogy ne fusson a háttérbe egy rakás alkalmazás (mert korábban nem figyeltem), azóta semmi gond nem volt vele.

Vedd meg, a legjobb választás, ha van rá pénzed ;)

2014. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!