Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone mesterek, Ipjone 6?

Iphone mesterek, Ipjone 6?

Figyelt kérdés
Lesz Iphone 6? Nagyon érdekelne a téma, és hogy hogy fog kinézni...:)
2014. jan. 7. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Jósolni senki sem tud :)
2014. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Jön az IpJone 6, sőt már a 7 is. Eddig jön, innen megy. A gyakorikérdések válaszolóinak 99.999999...%-as az Apple fejlesztői részlegén dolgozik. Naprakész dokumentációt és design titkokat fog neked hamarosan elmondani. Addig állj féllábon...
2014. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pletyka szerint 4.7 és 5.6 inches kijelzővel jön. Már több helyen is olvastam ezt, az elmúlt 2 hónapban, szóval lehet.

Ha idén nem nővel az Apple képernyő átmérőt, akkor kiesik a versenyből.

2014. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira arrogáns válasz, véletlen elírtam fent, belassult gépem elnézést. Gondoltam akit érdekel utána nézett, ez nekik szól.
2014. jan. 7. 22:35
 5/8 anonim ***** válasza:

A képernyőméret növeléséről rengeteg helyen írtak, bár remelem nem következik be, vagy legalábbis nem olyan drasztikus mértékben. A 4.7 szerintem nagyon nagy nemhogy az 5.6

Nagyon hozza vagyok szokva a 3.5-hőt a 4S-em miatt, és én nagyon szeretem ezt a méretet. Még az iPhone 5/5S 4'-es kijelzője is jó de 4.3 fölé én nem mennék. Ha mégis tepsifont építenek akkor valószínűleg nem az iPhone 6 lesz a következő telefonom, hanem az 5S :)

2014. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre arrogáns válasz... Eleve a kérdésed: lesz iphone6? Neeeeeem, természtesen nem lesz iphone 6.


Hogy fog kinézni? honnan a jóistenből tudjuk? Nem apple-nél dolgozunk, az összes többi meg tipp/pletyka.

2014. jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen lesz iPhone 6. A bemutatásig természetesen minden csak találgatás, de szinte biztosra vehető, hogy változni fog a kijelző mérete, valószínűleg növelik a kamera felbontását, elképzelhető, hogy az iPhone is megkapja a 4K felbontást, erősebb lesz a processzor, több lesz a ram. Illetve nemrég az Apple vett egy gyárat, amely zafírral foglalkozik, szóval gyanítom, hogy meg fog jelenni a zafír kijelző, amely szemben az üveggel nem karcolódik egyáltalán.
2014. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:))
2014. jan. 9. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!