Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi alsóbb kategóriás...

Az alábbi alsóbb kategóriás telefonok közül melyik érné meg leginkább? Tapasztalatok is jól esnének! (Huawei, Sony, Samsung)

Figyelt kérdés

Huawei Ascend Y300 - 15.000

Sony Xperia M - 30.000

Samsung Galaxy Ace II - 18.000



2014. jan. 8. 23:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

JA igen. A használhatóság, megbízhatóság egy fő szempont lenne. Huaweiről sok rosszat hallani, de fele annyi mint az Xperia.


Esetleg a lumia 520 is bekerülhet a jelöltek közé, csak nem vagyok egy wp barát. ő 25.000 lenne.

2014. jan. 8. 23:23
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyértelműen xperia m.
2014. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy az a legerősebb, de vajon ár/érték arány szempontjából is az érné meg? Ez lenne a legfőbb kérdésem. Volt már nagyon alsó kategóriás droidom és rettentően utáltam a folyamatos fagyást stb.. ezek azért már mind 2 magosak és a ram is egészen rendben van. Tapasztalatok érdekelnének első sorban hogy hosszabb távon is megérné-e a kétszer annyi pénzt az Xperia, vagy fél év után az is megbutul és belassul-e, mint sok hasonló droidos társa..
2014. jan. 9. 00:03
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
xperia m
2014. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"fél év után az is megbutul és belassul-e"

Mitől lassulna be félév után?

2014. jan. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataim alapján mondtam. A kis galaxy mini-nél normális használat mellett már egy-két hónap után jöttek a fagyások, akadások, meghalások, de az i9000 is kb fél év után a napi kétszeri újraindítás nélkül használhatatlan volt. Nem vagyok egy nagy szakértő, ezért is kérdezem, hogy megéri-e a kétszeres ár, vagy márkától függetlenül "egykutya" ez az árkategória.
2014. jan. 9. 00:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Az "ez az árkategória"-t a fent felsorolt telefonokra értettem.
2014. jan. 9. 00:28
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Lumia 520.
2014. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A galaxy minit kár beírnod, az jóhogy fagy meg szaggat.

Az i9000 meg gyári rommal nem egy nagy eresztés, de egy rendes rommal nagyon frankó telefon, ha szaggat neked akkor user error.

2014. jan. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
gyári rommal volt persze, mint írtam nem vagyok egy nagy szakértő, nem akartam megpróbálkozni valami főzöttel. De a kérdésem még mindig áll, hogy megéri-e a kétszer annyit az Xperia a Huaweiel szemben.
2014. jan. 9. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!