Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? Az Android...

Melyik a jobb? Az Android vagy az IOS?

Figyelt kérdés

Van olyan androidos teló ami egyátalán nem fagy le semmilyen alkalmazástól?

Az iPhone-ok leszoktak fagyni? (Az iPhone-okat mondjuk a 4-estől szeretném tudni hogy lefagynak -e?)

Amúgy megéri 200K+-ért az iPhone 5 és 5S??


2014. jan. 9. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Bekéne vezetni az oldalon a kitiltást, ha valaki flamel...
2014. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az mi lenne??
2014. jan. 9. 16:10
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Van már bőven ezekből a kérdésekből, és mindenki a maga által használt rendszert isteníti, és végül átmegy az egész anyázásba... amúgy megy válaszd az arany középutat: WP ;)
2014. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem androidom van de szarnak gondolom szval én nem istenítem.

Én azt szeretném igazából tudni hogy az iPhone le szokott -e fagyni?

Windows Phone-t meg azér nem akarok mert nincs még rá kiadva annyi minden mint IOS-re és Androidra.

2014. jan. 9. 17:18
 5/13 A kérdező kommentje:

Amúgy mikor kiírtam a kérdést ilyennel nem ütközött hogy android vagy ios.

Csak olyanokat dobott ki hogy az android 4.1 vagy 4.2 a jó meg hogy erre meg erre lesz e 4.2-es frissítés stb.

2014. jan. 9. 17:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Windows Phone-on számban nem is lesz soha annyi alkalmazás, mert iOS 2007, Android 2008, a WP8 pedig 2012 óta halmozza az applikációkat... egy-két rétegalkalmazást leszámítva minden megtalálható WP-re is.


Amúgy iOS és WP nem akad nem fagy, mivel mindkettő zárt rendszer (külső telepítő fájlból nem lehet alkalmazásokat installálni), de WP testreszabhatóbb és könnyebben kommunikál az eszközökkel (NFC, Bluetooth, stb.).

2014. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Mindegyik OS jó, ha jó telefont veszel.

iOS csak iPhone-ra van, így nem nagyon lőhetsz mellé, WP8-at mondhatni csak a Nokia nyomja, aki érti a dolgát, és jó dolgot csinál, Androidos telefonból meg van millió, a használhatatlan szartól kezdve a közel tökéletesig minden félét megtalálsz.

2014. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most azt mondtad hogy iPhone-ra nem lehet úgy telepíteni alkalmazásokat mint androidra hogy letöltöm az apk-t és felrakom?

Jól értem?

Akkor a testreszabhatóság lista így nézne ki: 1.Android; 2. Windows Phone; 3. IOS?

És az android azért fagy le mert túl sok minden szar van rajta amit igazából nem bír el?

2014. jan. 9. 18:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, Jailbreak nélkül nem lehet.
2014. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

#8


Nem, az Android nem fagy le.

Ha hulladék telefont veszel, az fagy le.

Előző telefonomnál a gyártó nem szarta el a szoftver, és 2 év alatt egyszer sem fagyott le. Lassúnak lassú volt, de feleannyiba sem került, mint egy iPhone, szóval érthető.


Jelenleg Nexus tabletem és Nexus telefonom van, ami az Android csúcsa, itt a szoftverért közvetlen a Google a felelős, tehát 100% gyári Android, nem nyúlkál bele a gyártó egyáltalán, és tökéletes. Nem fagy, nem akad egyáltalán.


Ha veszel egy Samsungot, vagy egy LG-t vagy egy akármit, ott a gyártó módosít a szoftveren, a saját kezelőfelületét rakja a telefonra, és ha béna volt, akkor ez után fog fagyni, akadni az Android. De az utóbbi pár évben már a gyártók is egyre kevésbé szerencsétlenek, és a módosított szoftverük is jobb, mint régen, szóval ha egy középkategóriás Androidot veszel, akkor már valószínűleg semmi baj nem lesz vele.

2014. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!